• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

E-warsztat24.pl - Program do prowadzenia warsztatu

Z jakiego programu obecnie korzystasz?

• Integra

• ASCO

• ESOWA

• Warsztat24.com

• Serwis GT

• Zilo.co

• JZK Warsztat

• Mój warsztat (od InterTeam)

• Inny

• Nie korzystam obecnie z żadnego programu

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
Cześć wszystkim!

Chciałbym Wam przedstawić program do zarządzania warsztatem samochodowym. Aplikacja jest rozwijana przy współpracy z wieloma warsztatami różnej wielkości, dlatego jesteśmy przekonani, że spełni również i Twoje oczekiwania :)

Co jest zaletą naszego rozwiązania?
  1. Baza pojazdów - dodanie nowego pojazdu zajmuje kilka sekund, dzięki darmowej aplikacji na telefon, która skanuje kod AZTEC z dowodu
  2. Automatyczny import towarów - od hurtowni: InterCars, AutoLand, InterParts, AutoPartner, AutoPartner (z Gdańska), Hart
  3. Wygodny terminarz - który możesz dostosować do swoich potrzeb
  4. SMS do klientów - możesz klientowi wysłać wiadomość np. z linkiem do wyceny jego zlecenia
  5. Panel dla pracowników - każdy pracownik ma swoje konto na które może się zalogować
  6. Szablony zadań - dzięki którym zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu
  7. Intuicyjność i szybkość działania
  8. Wsparcie techniczne, które zawsze pomoże
  9. I wiele więcej...

Jakie są koszty?
Ceny zaczynają się już od 29 zł miesięcznie (PROMOCJA CZASOWA)

Korzystasz już z innej aplikacji?
Oferujemy darmowe przeniesienie danych z Twojego obecnego programu do naszej aplikacji.

Chcesz przetestować?
Wejdź na stronę https://e-warsztat24.pl i załóż darmowe, 14-sto dniowe konto testowe. Sprawdź sam jak działa nasz program.

A teraz pytania do Was - właścicieli warsztatów:
  1. Jeśli korzystasz już z jakiejś aplikacji, napisz proszę czego Ci w niej brakuje
  2. Jeśli cały czas korzystasz z kartki papieru lub excela do prowadzenia swojego warsztatu, napisz proszę dlaczego jeszcze nie korzystasz z żadnej aplikacji, która przyspieszy Twoją pracę i zaoszczędzi dużo czasu.

Zapraszam do dyskusji :)

Link do strony: https://e-warsztat24.pl

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
Warsztat24 ma tańszy nie obowiązkowy abonament roczny
niż wy bez ograniczeń ….miesiąc
Tak, warsztat24.com jest nieco tańsze od https://e-warsztat24.pl, temu nie da się zaprzeczyć. Poniżej wyjaśniam dlaczego tak jest :)

W programach instalowanych na laptopie/komputerze, (np. właśnie Warsztat24.com) zastosowane jest inne podejście niż to, które oferujemy my. W ramach niższej ceny przerzucana jest odpowiedzialność na właściciela warsztatu m.in za:
  • stabilność i szybkość działania - program jest instalowany na laptopie/komputerze w warsztacie samochodowym, więc stabilność i szybkość działania są uzależnione od jakości sprzętu na którym jest zainstalowany program. Z biegiem miesięcy/lat, może okazać się że program działa coraz wolniej ze względu na ilość danych w bazie danych i “moc” laptopa/komputera może nie być już wystarczająca
  • kopia bezpieczeństwa bazy danych - są to wszystkie dane gromadzone w programie tj. baza klientów/pojazdów, lista zleceń etc. Za taką kopię bezpieczeństwa również jest odpowiedzialny właściciel warsztatu. Musi regularnie (najlepiej codziennie, bo szkoda w razie czego utracić dane z całego dnia pracy) wykonywać kopię bezpieczeństwa, następnie tą kopię musi przetrzymywać w bezpiecznym miejscu. Nie muszę chyba wspominać, że przetrzymywanie kopii na tym samym urządzeniu na którym działa program jest bez sensu - to tak jakby trzymać zapasowe kluczyki do samochodu...w...samochodzie, w razie jak się zgubią oryginalne ;)
  • bezpieczeństwo sieci - laptop na którym jest zainstalowany program w ogromnej większości przypadków ma dostęp do internetu, zapewne właściciel zamawia z niego części :) Jeśli właściciel nie zadba o odpowiednie zabezpieczenie sieci w warsztacie, to proszę mi wierzyć, że niepowołana osoba może we w miarę prosty sposób uzyskać dostęp do takiej sieci i następnie laptopa, a jak ma już dostęp do laptopa, to wszystkie dane klientów oraz napraw są jak na tacy :)
  • brak prądu w warsztacie - brak dostępu do programu, no chyba że bateria laptopa trzyma dłużej niż godzinę :)
  • aktualizacje, np. nowe funkcjonalności - sam zakup programu jest kosztem jednorazowym, jednak aby otrzymać te aktualizacje czyli np. nowe funkcje, należy co roku dokonać opłaty

Nasza aplikacja https://e-warsztat24.pl oferuje to wszystko w cenie, czyli:
  • stabilność i szybkość działania - nasza aplikacja jest utrzymywana na serwerach o dużej mocy obliczeniowej, dzięki temu aplikacja zawsze działa szybko i stabilnie.
  • kopia bezpieczeństwa bazy danych - nasze serwery są skonfigurowane tak, że wykonują codziennie 3 kopie bezpieczeństwa o godzinach: 10:00, 15:00, 22:00. Każda z tych kopii jest trzymana w trzech niezależnych od siebie lokalizacjach - to tak jakbyś miał trzy zapasowe kluczyki do samochodu
  • bezpieczeństwo sieci - siecią w swoim warsztacie niestety musisz się zająć sam, ale na szczęście nie wpływa to na bezpieczeństwo danych w aplikacji :) Bezpieczeństwem aplikacji zajmujemy się my i po wielu latach doświadczenia, wiemy doskonale jak to zrobić dobrze :)
  • brak prądu w warsztacie - nie ma problemu, wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu, na pewno w warsztacie znajdzie się jakiś telefon/tablet :)
  • aktualizacje, np. nowe funkcjonalności - każde usprawnienie, poprawka bezpieczeństwa, dodanie nowej funkcji są dostępne od razu dla każdego warsztatu. Dodatkowo tworzymy duże moduły, np. taki który daje możliwość sprawdzenia ceny towaru w kilku/kilkunastu hurtowniach na raz w ciągu kilku sekund - nad takim modułem obecnie pracujemy i niebawem będzie dostępny :)

Nie krytykuję tutaj innych programów, tylko przedstawiam w jaki sposób one działają. Każda osoba, która szuka aplikacji lub z jakiejś już korzysta, powinna wiedzieć jak ona działa, aby mogła wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb - każde rozwiązanie ma jakieś wady i zalety :)

Podsumowując, https://e-warsztat24.pl jest trochę droższą aplikacją, ale za tą różnicą w cenie idzie też stabilność działania, komfort pracy oraz przede wszystkim bezpieczeństwo danych Twoich klientów oraz Twoje. Czy dla tak niedużej różnicy w cenie warto ryzykować m.in. utratę danych, które zbiera się latami?

LucasCivic

Nowy
Punktów
1
Uzywam https://e-warsztat24.pl testowalem juz kilka innych i tylko ten ma rzeczy ktore oczekiwalem ze bedzie mial tego typu program.
wciaz jest tez ulepszany i wprowadzene sa drobne poprawki przyspieszajace moja prace w warsztacie. wsparcie online jak i przez telefon na 5+.
trzeba poswiecic "pare minut" zeby sie wdrozyc w program:):)

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
Osoby które dodają opinie o aplikacji proszone są o podawanie nazwy oraz miejscowości warsztatu :)

Dziękuję za pozytywne opinie i cieszę się, że program spełnia Wasze oczekiwania :)

Grzegorz.Józefów

SuperMechanior
Punktów
211
Miasto
Józefów
Polecam program zdaje egzamin

LD Auto Warsztat S.C.

Program jak najbardziej godny polecenia. Można bez wstydu przekazać klientowi zlecenie zamiast bazgrać na kartce prosta obsługa i czytelność programu. ! 10/10
Nie ma to jak samemu sobie słodzić... :)
Polecam warsztat24.com używam od wielu lat i tak jak Selim napisał jest tańszy i spełnia wszystkie moje oczekiwania, Mariusz w dodatku zawsze pomocny w rozwiązaniu niejasności .

LucasCivic

Nowy
Punktów
1
Nie ma to jak samemu sobie słodzić... :)
Polecam warsztat24.com używam od wielu lat i tak jak Selim napisał jest tańszy i spełnia wszystkie moje oczekiwania, Mariusz w dodatku zawsze pomocny w rozwiązaniu niejasności .
nie slodze sam sobie. Jestem Warsztatem ktory uzywal innych programow i ten przypadl mi do gustu

A.Reb

Nowy
Punktów
0
e-warsztat24.pl używam od 3-4 miesięcy i jestem zadowolony.
Na początku ciężko było się przestawić, bo wcześniej wszystko robiliśmy na papierze, ale zdecydowanie warto korzystać. Żeby porządnie poznać program trzeba się trochę wdrożyć. Korzystam m.in. z automatycznych importów towarów (w moim przypadku od IC, AP, Hart), oraz skanera (apka na androida) kodów aztec z dowodów - to potrafi oszczędzić sporo czasu. Wsparcie Przemka-właściciela aplikacji bezcenne :)

Auto Rebuś
Lipka

AutoCare

Nowy
Punktów
0
e-warsztat24 jest wg nas ok. Oglądaliśmy kilka systemów do obsługi warsztatu ale w tym było nam najlepiej. Cena kilka złotych to nie jest znaczący koszt abyśmy szukali czegoś innego. Nam pasuje bo współpraca z nimi jest ok.

AutoCare - Wrocław

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
jeden post i akurat w tym temacie ……
@selim Tak, zgadza się. Nowe konto i jeden post. Są to właściciele warsztatów, którzy korzystają z aplikacji https://e-warsztat24.pl i są zadowoleni a nie mieli jeszcze konta na tym forum. Zanim posądzi Pan kogoś o pisanie fałszywych komentarzy, wypadałoby upewnić się czy faktycznie są one fałszywe. Poniżej podaję namiary na warsztaty, które dodały tutaj swoją opinię.

Uzywam https://e-warsztat24.pl testowalem juz kilka innych i tylko ten ma rzeczy ktore oczekiwalem ze bedzie mial tego typu program.
wciaz jest tez ulepszany i wprowadzene sa drobne poprawki przyspieszajace moja prace w warsztacie. wsparcie online jak i przez telefon na 5+.
trzeba poswiecic "pare minut" zeby sie wdrozyc w program:):)
Powyższy post napisał właściciel warsztatu LD Auto Warsztat S.C. - tutaj jest ich strona oraz dane kontaktowe: https://mechaniksamochodowy.zgora.pl/

e-warsztat24.pl używam od 3-4 miesięcy i jestem zadowolony.
Na początku ciężko było się przestawić, bo wcześniej wszystko robiliśmy na papierze, ale zdecydowanie warto korzystać. Żeby porządnie poznać program trzeba się trochę wdrożyć. Korzystam m.in. z automatycznych importów towarów (w moim przypadku od IC, AP, Hart), oraz skanera (apka na androida) kodów aztec z dowodów - to potrafi oszczędzić sporo czasu. Wsparcie Przemka-właściciela aplikacji bezcenne :)

Auto Rebuś
Lipka
Warsztat "Auto Rebuś", link do profilu na fb: https://www.facebook.com/AutoRebus/

e-warsztat24 jest wg nas ok. Oglądaliśmy kilka systemów do obsługi warsztatu ale w tym było nam najlepiej. Cena kilka złotych to nie jest znaczący koszt abyśmy szukali czegoś innego. Nam pasuje bo współpraca z nimi jest ok.

AutoCare - Wrocław
AutoCare z Wrocławia, tutaj jest ich strona oraz dane kontaktowe: https://www.autocare.com.pl/

selim

SuperMechanior
Punktów
289
Miasto
Sląsk
Mi to lotto ….ale słabe to jest
nie neguje, ze to via real warsztaty
tylko zastanawiające jest, ze sami od siebie wpadają na forum pisząc jedyny post w tym wątku
wszystkiego dobrego życzę

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
746
Miasto
Centrum Kraju
Tak, warsztat24.com jest nieco tańsze od https://e-warsztat24.pl, temu nie da się zaprzeczyć. Poniżej wyjaśniam dlaczego tak jest :)

W programach instalowanych na laptopie/komputerze, (np. właśnie Warsztat24.com) zastosowane jest inne podejście niż to, które oferujemy my. W ramach niższej ceny przerzucana jest odpowiedzialność na właściciela warsztatu m.in za:
  • stabilność i szybkość działania - program jest instalowany na laptopie/komputerze w warsztacie samochodowym, więc stabilność i szybkość działania są uzależnione od jakości sprzętu na którym jest zainstalowany program. Z biegiem miesięcy/lat, może okazać się że program działa coraz wolniej ze względu na ilość danych w bazie danych i “moc” laptopa/komputera może nie być już wystarczająca
  • kopia bezpieczeństwa bazy danych - są to wszystkie dane gromadzone w programie tj. baza klientów/pojazdów, lista zleceń etc. Za taką kopię bezpieczeństwa również jest odpowiedzialny właściciel warsztatu. Musi regularnie (najlepiej codziennie, bo szkoda w razie czego utracić dane z całego dnia pracy) wykonywać kopię bezpieczeństwa, następnie tą kopię musi przetrzymywać w bezpiecznym miejscu. Nie muszę chyba wspominać, że przetrzymywanie kopii na tym samym urządzeniu na którym działa program jest bez sensu - to tak jakby trzymać zapasowe kluczyki do samochodu...w...samochodzie, w razie jak się zgubią oryginalne ;)
  • bezpieczeństwo sieci - laptop na którym jest zainstalowany program w ogromnej większości przypadków ma dostęp do internetu, zapewne właściciel zamawia z niego części :) Jeśli właściciel nie zadba o odpowiednie zabezpieczenie sieci w warsztacie, to proszę mi wierzyć, że niepowołana osoba może we w miarę prosty sposób uzyskać dostęp do takiej sieci i następnie laptopa, a jak ma już dostęp do laptopa, to wszystkie dane klientów oraz napraw są jak na tacy :)
  • brak prądu w warsztacie - brak dostępu do programu, no chyba że bateria laptopa trzyma dłużej niż godzinę :)
  • aktualizacje, np. nowe funkcjonalności - sam zakup programu jest kosztem jednorazowym, jednak aby otrzymać te aktualizacje czyli np. nowe funkcje, należy co roku dokonać opłat
Też to takie dziwne, tak jak Selim napisał..

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
Też to takie dziwne, tak jak Selim napisał..
Co takiego jest dziwne w tej wypowiedzi?
Automatyczne połączenie postów:

Mi to lotto ….ale słabe to jest
nie neguje, ze to via real warsztaty
tylko zastanawiające jest, ze sami od siebie wpadają na forum pisząc jedyny post w tym wątku
wszystkiego dobrego życzę
Osoby które dodały tutaj opinie, zostały przeze mnie poinformowane o takim temacie na forum, więc dowiedzieli się ode mnie :)

Ostatnia edycja:

e-warsztat24.pl

Uczestnik
Punktów
2
e-warsztat24.pl
Dowiedzieli się od nas, ponieważ aplikacja jest nowością na rynku. Poprosiliśmy klientów o wystawienie opinii, bo to jedno z podstawowych narzędzi do promowania produktu , czyli polecanie.
Treść opinii wynika z doświadczenia danego warsztatu w pracy z aplikacją.

maxmarine

Nowy
Punktów
1
Tak zostałem poproszony aby podzielić się opinią więc to jest mój pierwszy post może nie ostatni jak ktoś będzie chciał podyskutować :)

Przed dokonaniem wyboru przetestowałem wiele różnych programów od dużych typu Integra, Xemi serwis, Firmao czy Comarch po mniejsze Serwis GT, Esowa, Asystent, SerwiSoft, poświęciłem na to dosłownie miesiące na testy prezentacje i żaden nawet Integra nie spełniał do końca naszych oczekiwań a miesięczny koszt utrzymania powalał.

Najbardziej przypadły mi do gustu dwa programy o podobnych nazwach;) przez to że były user friendly proste w obsłudze i tworzący go ludzie czuli i rozumieli co jest Nam mechanikom potrzebne. Do pełni szczęścia brakowało kilku niezbędnych w mojej dość specyficznej branży funkcjonalności ale E-warsztat podjął się wyzwania stanął na rzęsach i je zrobił dzięki temu wydaje mi się że mamy lepszy program od Integry nawet z kilkoma funkcjami których Integra nie oferuję za dużo niższą cenę.

Zajmujemy się naprawą i sprzedażą łodzi i powiem Wam szczerze że E-warsztat24 jest dzisiaj moim najlepszym pomocnikiem i ciężko by było dzisiaj bez niego obyć i szczerze polecam szczególnie jeśli zależy wam na obsłudze zadań gdzie każdy pracownik na telefonie ma podgląd za jakie zadanie przy jakim pojeździe(łódce) ma się zabrać i kiedy, wiem kiedy je rozpoczął kiedy skończył, ile czasu trwało, jakie części na dane zadanie zużył, ma czytelny podgląd które zadania są pilne która łódka kiedy musi być skończona to znacznie polepsza organizację pracy i pozwala zdążyć na czas . Każde zadanie może być jakby osobnym zleceniem w zleceniu to daje ogromne możliwości zarządzania kosztami czasem, tworzyć kosztorysy itp. Jest tego sporo a dodam tylko, że Listy kontrolne są lepiej zrobione niż w Integrze.

Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie i namawiamy do przetestowania programu E-warsztat24 bo jest naprawdę godny polecenia.
www.maxmarine.pl
Jarocin

Do góry Bottom