1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Falujące obroty i migająca elektryka

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika adler76, 20-02 18.

1. adler76

adler76 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam.
    Od pewnego czasu coś się dzieje z Golfem 5,auto jest na benzynie,silik 1,6.Na zimnym silniku falują obroty,zauważyłem też że gdy obroty spadają migają mi światła.Nawet zegary na desce mi gasną.Obstawiam że to przepustnica,ale czy nie alternator?A może jakieś przewody?

2. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Pogorzela
    Zrzuc pasek osprzętu i będzie wiadome. Podobnie miałem w punto Ale tam był aptek uszkodzony .

3. adler76

adler76 Początkujący

Docenione treści:
    0
    I jest jeszcze jeden problem.Przy wysiadaniu z auta gdy dotykam karoserii kopie mnie prądem.

4. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12