• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

focus1 benzyna 1,6

koracz

Gaduła
Punktów
1
Miasto
Lubin
Witam. Może ktoś mi doradzi co zrobić. Od dawna pali mi się kontrolka Check Engine. Sprawdzałem na stacji diagnostycznej i wyszło, że podobno coś jest z katalizatorem. Zaznaczam, że silnik pracuje równo, nie bierze oleju, nie ma zwiększonego spalania silnik ma normalną moc. Przejechałem z tą palącą kontrolką ponad 30 000km i zastanawiam się czy wymieniać katalizator czy jeździć dalej? Może ktoś miał podobny przypadek. Pozdrawiam

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
406
Sprawdzałem na stacji diagnostycznej i wyszło, że podobno coś jest z katalizatorem.
Zbyt ogólnikowe określenie . Diagnoza z nr. błędu i opisem jest tu potrzebna aby te "cos" właściwie zinterpretować i nie podejmować błędnych decyzji .

koracz

Gaduła
Punktów
1
Miasto
Lubin
Zbyt ogólnikowe określenie . Diagnoza z nr. błędu i opisem jest tu potrzebna aby te "cos" właściwie zinterpretować i nie podejmować błędnych decyzji .
Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie: "zbyt ogólnikowe określenie". Tak mi powiedziano na stacji diagnostycznej bo tak im pokazał komputer: komputer pokazał usterkę katalizatora.

Do góry Bottom