• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ford fiesta 1.3 duratec 2006 - Wyrzuca płyn ze zbiorniczka.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2675
Ja myślę, że Ty musisz tak robić ustami komuś z administracji, że tak trzymają tu takiego chama i prostaka.
To, że ty lubisz sokać czupaczupsy i wszystko ci się z tym kojarzy, to nikogo nie interesuje i nie musisz się tym chwalić...:)
Najśmieszniejsze jest to, że niby jest to forum mechanika a tu sami druciarze bez pojęcia i mistrzowie napraw za pomocą ciupagi, pogrzebacza i meselka...:)
Powtórzę ci że to forum jest po to żeby sobie pomagać.
To se pomagaj, czy ja ci bronię... a nie masz jakieś bóle doopy nie wiadomo o co...:)
Automatyczne połączenie postów:

Poszukaj kogoś z OSC i przetwornikiem ciśnienia,
Pokaż mi takiego co przede wszystkim będzie wiedział co to jest i w ogóle będzie miał...:)

Krakus741

Bywalec
Punktów
5
Widzę panowie że dyskusja jak najbardziej na temat .
Auto naprawione .

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2317
Miasto
PZ
Widzę panowie że dyskusja jak najbardziej na temat .
Auto naprawione .
No i widzisz, po co ci forum mechaników? Nikt nas nie lubi, szczególnie nie-mechanicy ;) w jednym ze swoich filmów na YT łysy z M2K wspomniał o nas i podziękował za nawrzucanie mu ch... do d... Poszukaj w jego twórczości, na pewno tam znajdziesz jakiś tutorial na swoim poziomie

Krakus741

Bywalec
Punktów
5
No i widzisz, po co ci forum mechaników? Nikt nas nie lubi, szczególnie nie-mechanicy ;) w jednym ze swoich filmów na YT łysy z M2K wspomniał o nas i podziękował za nawrzucanie mu ch... do d... Poszukaj w jego twórczości, na pewno tam znajdziesz jakiś tutorial na swoim poziomie
Ok już szukam .

Burak

Uczestnik
Punktów
8
Miasto
Wieliczka
Jedyny człowiek z bólem dupy to ty woodoo. Przyczepiasz się do chłopaków i trzepiesz się do monitora tak jak ten Duffy co go lubisz wstawiać. Zluzuj majty i nie napinaj się tak. A dla kolegów mała podpowiedź. Jest taka opcja jak ignoruj .

Do góry Bottom