• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ford Focus C-Max 1.6 2004 - radio + kamera

Sierak1717

Początkujący
Punktów
1
Witam. Ford Focus C-Max 1.6 TDCi 2004r. Zdecydowałem się na taki zestaw, kamera + radio.
Zależy mi na dobrze działającej kamerze cofania oraz nawigacji samochodowej. Czy taki zestaw spełni mogę oczekiwania? Może polecilibyście coś innego? Czy trzeba kupować coś jeszcze aby działało sterowanie z pilota/manetki za kierownicą? Tutaj wybrałem taki dynks.

https://allegro.pl/oferta/interfejs-sterowanie-z-kierownicy-ford-s-max-c-max-10193200687

https://allegro.pl/oferta/radio-pioneer-2din-kamera-ford-fusion-s-max-galaxy-10853585860

Encore

SuperMechanior
Punktów
325
A po co ci kamera do tego trupa boisz się o parę rysek więcej? Rozumiem 10 latek lub młodszy. Po za tym dobremu kierowcy nie potrzebna jakaś kamera cofania. A jak chcesz się gadżetować, jak sam montujesz to do tego twojego ferrari powinna spełnić oczekiwania ale jak to jest w dzisiejszym świecie jeden pochwali drugi narzeka. Co osoba to inna opinia, nie dogodzisz wszystkim.

Sierak1717

Początkujący
Punktów
1
Kamera cofania to tak psie pieniądze, że naprawdę szkoda jej nie mieć i to nie ze względu na rysy czy brak umiejętności ale tylko i wyłącznie wygodę i bezpieczeństwo. To tak jakby powiedzieć po co komuś dobre opony czy żarówki, a olej do starszego auta to już tylko najtańszy bo po co przepłacać

Kamera kamera, ciężej jest wybrać dobre radio. Bo Chińczyk z np. 2gb ram jest kiepski, o tym Pioneer zero informacji w sieci, nawet nie wiadomo czy ogarnia Google maps.

Encore

SuperMechanior
Punktów
325
Kamera cofania to tak psie pieniądze, że naprawdę szkoda jej nie mieć i to nie ze względu na rysy czy brak umiejętności ale tylko i wyłącznie wygodę i bezpieczeństwo. To tak jakby powiedzieć po co komuś dobre opony czy żarówki, a olej do starszego auta to już tylko najtańszy bo po co przepłacać

Kamera kamera, ciężej jest wybrać dobre radio. Bo Chińczyk z np. 2gb ram jest kiepski, o tym Pioneer zero informacji w sieci, nawet nie wiadomo czy ogarnia Google maps.
A ty myślisz, że te sony to robione w Japonii? :)
Teraz to 80% sprzętu elektronicznego i nie tylko to China, nawet Iphony w Chinach już od dawna robią.

Wygoda wygodą, ja jeżdżę bez kamery od lat i nawet zadrapania nie miałem.

Do góry Bottom