• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ford Focus I Problem z odpaleniem dziwne objawy

lukok12

Nowy
Punktów
0
Miasto
Nowy Targ
Cześć mam wielki problem już ponad rok mam Forda focus I z 2002r śilnik 1.8 tdci 115km i raz mi padł kręci ale nie odpala za jakimś 10 razem odpalił i 2 mieśiące mineły i znowu to samo i coraz cześciej się to działo to odałem do mechanika wymienił czujnik pompy paliwa pojezdził 2 dni ja zawsze i znowu nie odpala to znowu do mechanika wymienił przewód bo był przetarty i jezdził znowu 2 mieśiące i znowu nie odpala. proszę o pomoc bo już tracę głowę do tego bo bojno gdzie kolwiek jechać.

Pozdrwawiam.

david2291

SuperMechanior
Punktów
111
To teraz trzeba sprawdzic co jest nie tak z tym cisnieniem.Moze pompa umiera o by mnie wcadle nie zaskoczylo w tym aucie

david2291

SuperMechanior
Punktów
111
W tym samochodzie najsensowniejszym rozwiazaniem jest wypierniczyc caly uklad wysokiego cisnienia i wyslac do regeneracji albo wstawic nowe graty.Inaczej bedzie niekonczaca sie opowiesc bo zrobisz same wtryski to ich zaraz spowrotem trafi opilkami z pompy,zrobisz pompe to sie oarze ze wtryski zapchane...

lukok12

Nowy
Punktów
0
Miasto
Nowy Targ
tak też twierdzę że trzeba wymienić od razu wtryski i od razu pompę ino zaufany mechanik mówi że to mało prawdo podobne że to wtryski czy pompa bo jak go odpalę od plaka to raz jezdzi mieśioc a raz nawet dwa a czasem 2 dni.

kubaziel91

Początkujący
Punktów
0
Najczęstsze problemy to sterowanie lub sama pompa - obstawiam pompę :D i stawiam na krzywik w niej :)
dzięki Kloit, a gdzie z kolei znajdę immobilajzer w tddi z lipca 2003, który uniemożliwia działanie rozrusznika? Był wymieniany sterownik pompy, po czym jakiś czas wszystko działało jak należy, aż ni stąd ni zowąd immobilajzer blokuje rozrusznik..

Kloit777

SuperMechanior
Punktów
71
Miasto
WLKP.
Sterownik do zrobienia ale myślę,że sam tego nie ogarniesz no chyba,że ster na stół .....
Automatyczne połączenie postów:

lub na odległość i ster sam zrobi adaptacje :)

Do góry Bottom