1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

ford focus mk2

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika zbych189, 17-05 20.

1. zbych189

zbych189 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich. Od pewnego czasu posiadam focusa mk2 z silnikiem 1,6 100 km i mam takie pytanko czy ten silnik posiada silnik krokowy

2. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    105
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeżeli twoje auto to FOCUS II (2004.07-2012.09) 1.6 2004.11 - 1596ccm 100KM 74kW to posiada silniczek

3. zbych189

zbych189 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam moj focuz jest z 2005 r a gdzie sie on znajduje ?

A gdzie sie on znajduje ?

Ostatnio edytowano: 17-05 20
  4. Lepper

Lepper Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Nie czytaj bzdur.Tam nie ma silnika krokowego.Jak chodzi nierowno to sprawdz odmne lub przepustnice.

toomii76 lubi to.
  5. zbych189

zbych189 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam , czy jak sie wymienia uszczelke pod głowico to trzeba robic planowanie głowicy ? Mam focusa mk2 1,6. 100 km i mam takie objawy jak , nierowna praca silnika , z tłumika jak samochod chodzi cieknie płyn lub woda . przezroczysta ciecz a i dzis zauwarzyłem ze tu gdzie jest filtr powietrza jest taka mała gabka i zauwazyłem tam troche oleju , a silnik chodzi nierowno jak by kulał. No i jak dojerzdzam do skrzyżowania to potrafi spasc z obrotow i zgasnac . olej patrzyłem to jest czysty prosze o pomoc...