1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ford Galaxy 09r. 2.0 benz, 145 km. nie odpala

Dyskusja w 'Silniki benzynowe' rozpoczęta przez użytkownika Sly1975, 10-05 18.

1. Sly1975

Sly1975 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Zgorzelec
    Witam, mam problem z Galaxy 2.0 benz. 09r. nie chce odpalić. Wymieniłem cały słupek silnika, osprzęt jest z oryginału. Pierwszy raz odpalił, ale falował na obrotach a teraz zachowuje się tak jak by chciał załapać a niemoże. Paliwo dochodzi do listwy z wtryskami, Proszę o sugestie.

2. Grzegorz23011971

Grzegorz23011971 Uczestnik

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    Olsztyn
    Jakieś błędy w sterze.?
    Wtryski pracują? To że paliwo do listwy dochodzi to nie znaczy, że wtryski pracują.

3. Sly1975

Sly1975 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Zgorzelec
    Błędy są: p0221 włącznik pedału przyspieszenia/ przepustnicy B_ usterka w obwodzie. P2110 układ sterujący siłownikiem przepustnicy- wymuszone ograniczenie obrotów. I wg kompa nieznany kod usterki 0121. Instalacje elektryczną silnika przeglądałem, była naprawiana, poprawiłem połączenia lutowane powinno być ok. jest też inst gazowa. Czy może to mieć wpływ że nie pali?

4. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    677
    Miasto:
    z charakterem
    Weź to podłącz chłopie pod coś normalnego to po 1. Po 2 podgląd parametrów rzeczywistych - szczególnie tych o których piszesz wyżej...

5. Sly1975

Sly1975 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Zgorzelec
    Wiem że komp nie rewela ale na razie jest taki, i wg niego czujnik 1 położenia przepustnicy 4,38 V, a czujnik 2: 0,74 V jak ruszę przepustnicą to parametry się zmieniają. A żądane elektroniczne sterowanie przepustnicy wynosi 8 st. Zdjełem wąż na dole kolektora dolotowego dostał powietrza i odpalił, pracuje nierówno a jak przestawię przepustnicę to jakby się dławił.