1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ford mondeo mk3 2.0 tdci nie odpala.

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika tombie88, 23-09 18.

1. tombie88

tombie88 Nowy

Docenione treści:
    0
    witam, mam problem z moim mondeo. Potrzebuje waszej porady ,może wy wpadniecie na coś na co ja nie mogę .A więc tak auto kręci ale nie odpala , odpala tylko na plaku i pali tylko gdy jest on non stop wtryskiwany, po zaprzestaniu od razu gaśnie. Poza tym strasznie kopci.Wymieniłam filtr paliwa i odpowietrzalam, zatkalam Egr ,został wymieniony także ten cały "smok- pływak " czy jak on tam. Czy to wina wtryskow? Pompy? Co może być jeszcze tego powodem? Proszę o pomoc

2. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    417
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Stanal ci w trasie czy spac nie mozesz ? Przyloz telefon z wlaczonym netem do gniazda obd2 a ja ci podlacze skaner i zobaczymy.

3. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    135
    Miasto:
    Szczytno
    Wersja 130 km ? Opilkow nie było podczas wymiany ?

4. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    645
    Miasto:
    Szczecin
    Trzeba zaprosić warsztat w miejsce postoju auta i testerem odczytać kody błędów.
    Pozwoli to na ocenę kosztów naprawy auta. Albo od razu laweta i do zaufanego warsztatu.

pawel2406 lubi to.
  5. Regaciarz

Regaciarz Początkujący

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Wasilków
    Sprawdzić ciśnienie jakie daje pompa, jeśli brak innych błędów typu czujnik wału to typowałbym wtryski.

toomii76 lubi to.
  6. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    678
    Miasto:
    łódź
    wiem!!! zepsuł sie silnik :D ( dałes tyle informacji ze moja szklana kula natychmiast stwierdziła )

7. Lechtak

Lechtak Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    211
    Miasto:
    Wrocław
    Naprawa od 5,00 zł do 5 000,00 zł

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. mondeo problem z odpalaniem