1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Formalności z zakupem auta z niemiec, od handlarza

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika turbokrzychu, 5-06 18.

1. turbokrzychu

turbokrzychu Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Witam. Otóż zakupiłem auto od handlarza. Auto jest sprowadzone z niemiec. Gościu ogarnął opłaty i jutro robi mi przegląd ja tylko biorę papiery i tablice od niego i jadę do urzędu. Jakie papiery powinienem od niego dostać? Czy ubezpieczenie przed czy po rejestracji pojazdu? Czy jeszcze jakieś formalności?

2. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    384
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    jak przyjechalo auto . Lora bez blach czerwone czy zolte blachy?

3. turbokrzychu

turbokrzychu Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Ma blachy niemieckie, czarne napisy na białym tle u logo UE takie jak nasze, które mam wziąć ze sobą żeby je zdać w moim wydziale komunikacji.

4. sportway

sportway Nowy

Docenione treści:
    2
    Znajomy ostatnio kupował na FV, handlarz nie zszedł z ceny ale zgodził się wykonać przegląd zerowy plus ubezpieczenie miesięczne żeby autem dojechać do domu. Dobrze, bo auto nie przeszło przeglądu - naprawił oczywiście na swój koszt. Później prosto do wydziału komunikacji, a po miesiącu opłata normalnego OC.