1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Grupa Wsparcia Technicznego (GWT)

Dyskusja w 'forum-mechanika.pl' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 10-01 13.

1. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    432
    Miasto:
    Zielona Góra
    Bardziej widzę tutaj możliwość współpracy, nie jesteśmy alfa i omega, dobrze jest mieć do kogo zadzwonić z jakimś tematem. Chociaż pewnie są tacy co im napis pomaga, tylko jak to przekładają na życie codzienne. Apropo w GWT są często poruszane sprawy, których nie można podjąć na ogólnym, bo klienci też czytają, a różne instytucje maja dostęp do internetu. Przynajmniej ja tak to widzę

Szumek72, samspec13, toomii76 oraz 1 osoba lubią to.
  2. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    587
    Miasto:
    turek
    sarkazm, przyjacielu, sarkazm....
    nikt wszystkiego nie wie. trafiają się zagadki. ja naprzykład je lubię. tydzień bez zagadek, to tydzień nudny. ale jak coś, zawsze są koledzy w realu (nie mylić ze sklepem):), a na forum można zapytać na priv.

a więc jeśli nie należę do GWT i napiszę do Ciebię na priv to nie pomożesz mi?
    druga sprawa, jak czytam nieraz porady osób z GWT, to czuję się, jakbym wrócił do szkoły. i nie piszę tu o tym, że jestem zaskoczony ich wiedzą. wręcz odwrotnie.

dlatego zastanawia mnie, dlaczego niektórzy tak na siłę chcą się dostać do GWT.

ale to tylko moje zdanie. wychodzi na to, że taki głąb po zawodówce jak ja, który spełnia wszystkie warunki do przyjęcia do elity GWT, nie ma poprostu ambicji, aby wejść na szczebel wyżej w drabince forumowej :)

Auto.Klinika lubi to.
  3. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    350
    Miasto:
    Lubliniec
    Współpraca musi być. Kilkanaście dpf i egr off za 0 zł juz tu zrobiłem. Wielkie spasiba dla mechanik k. Ratuje

dzięcioł90 i toomii76 lubią to.
  4. hiwat

hiwat Uczestnik

Docenione treści:
    52
    Miasto:
    Tarnów
    Wydaje mi się że chodzi tylko o to jak pisze autoklinika żeby pogadać o sprawach, których nie można podjąć na ogólnym bo klienci też czytają..

5. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    587
    Miasto:
    turek
    priv, e-mail, telefon, skype, facebook .... itd.

6. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    432
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ja też lubię zagadki, najbardziej cieszą jak zrobisz coś gdzie większość się poddała i weźmiesz fajne pieniądze z czystym sumieniem. Pomogę, ale tylko dlatego, że się udzielasz i jesteś widoczny,masz wiedzę. Co innego jak wejdziesz na forum i pierwsze co piszesz priv do wszystkich, albo zakładasz milion tematów bez podzielenia się czymkolwiek od siebie, ale to już inny temat... Jak to mówią, lepiej mądrze milczeć kolego, nie wiem czy u Ciebie jest kwestia ambicji, a może nie potrzebowales nigdy podpowiedzi bo wszystkie tematy sam ogarniasz.

Dużo osób, które dostały.sie do GWT przepadlo, nie ma ich, albo nie pokazują swojej obecności nic nie wnosząc. Dlatego podtrzymuje to co mówiłem, współpraca. Po za tym z tych kilkudziesięciu telefonow które są w GWT można wywnioskować do kogo z jakim tematem zadzwonić, niż szukać specjalisty wśród 200tys użytkownikow

samspec13 i toomii76 lubią to.
  7. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    587
    Miasto:
    turek
    czy mam wiedzę? nie mnie to oceniać. jestem uparty. i jak trafi mi się zagadka to walczę do końca.
    naprawić jest łatwo, gorzej z diagnozować.
    jeśli to się uda to jest już z górki.

8. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    709
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Coś w tym jest,nie ma dnia żeby nie tyrkal ktoś z FM i zawsze się jakoś dogadujemy i rozwiązujemy zawodowe problemy.

9. baton180

baton180 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    133
    Ja odkąd jestem w GWT to ZUS-U nie musze płacić ☺

10. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    537
    Miasto:
    europolonia
    No cóż tendencja ogólnoświatowa społeczeństw konsumpcyjnych . Jak tabu to już musi lukratywne .

11. fifii69

fifii69 Początkujący

Docenione treści:
    9
    Miasto:
    UK
    cale gwt zaraz mnie pewnie ukamienuje:) ale toomii76 mysle ze nie wiele tracisz nie ma tam zapewne nic czego bys nie znalazl w necie na innych forach:)

12. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    587
    Miasto:
    turek
    Fifi, ale ja wcale nie chce do gwt, tylko dziwi mnie pęd innych do oslawionej, zamkniętej grupy :)

13. Jarzi

Jarzi Gaduła

Docenione treści:
    328
    Miasto:
    Kaczory
    Ja mogę iść do GWT. Ale nie chce iść ze względu na to BO MAM DZIAŁALNOŚĆ. Nie bede wysylal papierow. Uważam, ze grupy zamknięte na forach sa dla tych którzy maja pojęcie o naszej robocie.

14. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    104
    Miasto:
    Szczytno
    A Tu fifi byś się zdziwił;)

15. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    537
    Miasto:
    europolonia
    Bądź pewny że to tylko podsyci jego ciekawość i choć mówi nie jest na odwrót .

16. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    529
    Miasto:
    Poland Warsaw
    nikt nie ma zamiaru do Ciebie kamieniami rzucać, ale zastanów się....znajdziesz na innych forach, w necie? może na Ruskich stronach....nie wiesz o czym piszesz. Raczej lata doświadczenia i przypadki które samemu się napotkało.
    Przykład? Znajdź mi coś o Fordzie Customie i niskiej temperaturze podczas próby regeneracji filtra...Czyli DPF w Ford Custom 2015 silnik 2.2;).
    Ja temat rozkminiłem i dzisiaj kasa....