• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Grupa Zweryfikowanych Mechaników (ZM)

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1451
Miasto
łódź
no to nas wyganiają Panowie - zapytacie pewnie gdzie ( hehehe) -no jak gdzie ,do szarej strefy -maluje baner na szaro

Zimoon

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
714
Miasto
Gdańsk
tak źle nie będzie. Ja pomaluję na biało szary;]

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
259
Miasto
Świdnica
Ja po rozmowie z księgowym wkurwu nie mogłem opanować cały dzien. Po przemyśleniach zmieniam wiele: nie bawie sie w jakies pierdoly typu klocki w 20 letnim smieciu, wymiany żarówek, nadkoli i innych drobnic. Interesują mnie tylko grube tematy typu remonty silników, ciężkie przypadki, czyli tylko dobrze opłacalne naprawy za porządne pieniądze. Nie interesuje mnie gdzie beda naprawiać sie stare śmietniki za 100-200 pln. Ja nie mam na to czasu. Przeganiam takią drobnicę od początku tego tygodnia. Mam na szczescie duzo grubej roboty na miesiąc do przodu a dalej na bieżąco sie beda pojawiać. Polski kurła ład.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2792
Nie interesuje mnie gdzie beda naprawiać sie stare śmietniki za 100-200 pln.
No jak to gdzie będą się naprawiać ? -tu na forum...:D Niedługo dopiero się zacznie wysyp ,,mechaniorów- hobbystów,,:D i pytań typu - ,,miał ktoś taki przypadek ?,,:D

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
259
Miasto
Świdnica
@WOODOO
I tak wam sie dziwie, ze odpowiadacie. Jesli widze u delikwenta 1-2 posty i głupie pytanie o poerdole w pełnoletnim nocniku to nawet nie odpisuje. Każdy z nas za wiedzę płaci. Kasą i siedzeniem po nocach, łamaniem sobie głowy. Pomóc mogę koledze po fachu a nie przypadkowym spadom na forum. Niech główkują, niech zobaczą ze mechanika to nie jest bułka z masłem

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2792
Zaraz ci tu jakiś wyjedzie z tekstem - ,, przecież forum jest po to żeby sobie pomagać,,:D

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2564
Miasto
PZ
A ja dziś byłem w pracy pierwszy dzień po covidzie i już mnie wku... przyjechała pani VW Golf z ciemnymi szybami przednimi i już na wstępie jej powiedziałem że jak wjedzie to będzie N więc powiedziała że pojedzie gdzie indziej :) a potem jej mężuś do mnie przedzwonił z pretensją że już trzy lata do nas jeździ i ja jestem pierwszy który się przyczepił, ba mało, w obydwu autach mają ciemne szyby ... I że on nie chce nigdzie indziej jeździć szukać pieczątki tylko tu chce mieć podbite ooo ... :eek: ch... że już od 21 stycznia jeżdżą bez badania, no i później jeszcze jedna lambada przyjechała wieczorem z przepaloną żarówką mijania i tysiącem innych przepalonych, z przerdzewiałą miską olejową i oczywiście " a nie może mi pan podbić a ja zaraz jadę do mechanika" też oczywiście bez przeglądu który skończył się wczoraj :facepalm:
Żałuję że nie jestem rudy bo już by był telefon na policję :D
I tak mi podnoszą ciśnienie ci ludzie a później pierdolą po forach jacy to diagnosci są przekupni i że nie widzą że auto jest śmieciem, bądź tu uczciwy ...

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1242
Arnold ciemnej masie nie przemowisz do rozumu,nie przybieraj sobie do głowy takich gownozjadow,natury nie zmienisz a ty się podpisujesz pod tym że puszczasz rozpad na ulicę,wypadek i masz gnój murowany.
Nareszcie to się zmieniło w tej materii dość w duzym stopniu i bardzo dobrze.Od tego jest mechanik żeby poprawił trupa a diagnosta spał spokojnie.A jak się nie opłaca ratować to wypad na złom.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2792
Bo pany sprawa jest prosta - ludziska se kupują fury za ostatni grosz, takie na które ich nie stać - ważne, że się można pokazać...:D a potem jest żydzenie na serwis... i drutowanie aby się jakoś toczyło...:D

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2564
Miasto
PZ
Arnold ciemnej masie nie przemowisz do rozumu,nie przybieraj sobie do głowy takich gownozjadow,natury nie zmienisz a ty się podpisujesz pod tym że puszczasz rozpad na ulicę,wypadek i masz gnój murowany.
Nareszcie to się zmieniło w tej materii dość w duzym stopniu i bardzo dobrze.Od tego jest mechanik żeby poprawił trupa a diagnosta spał spokojnie.A jak się nie opłaca ratować to wypad na złom.
Ostatnio jak taką babe wygoniłem za szyby to też mnie chciała pogryźć ale w sumie opłaciło się bo na następny dzień miała kontrolę drogówki :) wiem bo sprawdziłem w cepiku, to jest przykre i kosztuje nerwy

pawcar

SuperMechanior
Punktów
778
Miasto
Manchester
To jak to tak?! Na ladne oczy nie dajesz ? :D

"Przeciez sie usmiechalam i bylam mila :D

Pewnie gej jakis czy inny zboczeniec :D "

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2564
Miasto
PZ
To jak to tak?! Na ladne oczy nie dajesz ? :D

"Przeciez sie usmiechalam i bylam mila :D

Pewnie gej jakis czy inny zboczeniec :D "
No właśnie uśmiechała się blondynka duże bimbały ale była z kolegą, to jej błąd... Mówię o tej drugiej, Najlepszy tekst jak jej powiedziałem że ma dziurawą miskę olejową "a tam jest jeszcze olej w silniku?" :bored: później to do mnie doszło, no kurde kto tu jest kierowcą tego samochodu?

Dawidek126

SuperMechanior
Punktów
199
Miasto
Piaseczno
Co innego przymknąć oko na brak jednej żarówki, która w sumie mogła się spalić dzisiaj, a co innego na dziurę w progu czy brak bieżnika na oponach

ŁysyGdańsk

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Gdańsk
A o co chodzi z tym wyganianiem do szarej strefy? Bo chyba coś mnie ominęło :)

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
395
Ostatnio jak taką babe wygoniłem za szyby to też mnie chciała pogryźć ale w sumie opłaciło się bo na następny dzień miała kontrolę drogówki :) wiem bo sprawdziłem w cepiku, to jest przykre i kosztuje nerwy
Arni ...a pewna pani w firmie ubezpieczeniowej powiedziała mi tak ....< ależ proszę pana ,kobiecie się nie odmawia >:D:D
Automatyczne połączenie postów:

Arni ...a pewna pani w firmie ubezpieczeniowej powiedziała mi tak ....< ależ proszę pana ,kobiecie się nie odmawia >:D:D
Więc jej odpowiedziałem życzę aby męższczyżni pani nie odmawiali ...ona odpowiedziała - amen !!!:D:D

Ostatnia edycja:

Fryderiq

SuperMechanior
Punktów
24
Miasto
.
Bo pany sprawa jest prosta - ludziska se kupują fury za ostatni grosz, takie na które ich nie stać - ważne, że się można pokazać...:D a potem jest żydzenie na serwis... i drutowanie aby się jakoś toczyło...:D
Otóż to...
Panowie, żebyście widzieli jakimi autami jeżdżą starsi ludzie na wsiach....
Zazwyczaj sami są w lepszym stanie niż te ich auta.
Jemu wystarczy bo on powoli jedzie.... Tyle że jadąc normalnym autem z 2 razy większą prędkością zatrzymasz się na dystansie 2 razy krótszym niż tak jego corsa czy 6N-ka z oponami z 2002 roku.
Każde moje auto co wiosnę przechodzi przegląd "na podnośniku", ma zrobione co trzeba i kolejny rok jeżdżone jest bez stresu...

NorbertK

SuperMechanior
Punktów
172
Jakie konkretnie dokumenty trzeba przesłać? Z zawodu inz mechanik, praca 10 lat w branży moto.

Do góry Bottom