• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Grupa Zweryfikowanych Mechaników (ZM)

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
Parę lat temu miałem tu takiego bardzo mu się spodobało kręcenie śrubek. Założył warsztat. Wymia rozrządu to naklejenie karteczki itp itd tyle ludzi co wnH zrobił to świat nie widzial

diagnostawawa

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
153
Miasto
Xxx
2,5 roku pracowałem na etacie w serwisie zanim poszedłem na swoje :) i zaczynałem bez reklamy. Sąsiedzi szybko roznieśli plotki o mnie i jakoś idzie:)

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
806
Miasto
Centrum Kraju
Ja muszę stwierdzić że 3 lata w zawodzie ( praktyka ) jako uczeń... później długa przerwa w zawodzie (zagranica ) a później bach z grubej rury własny warsztat ....oj to było się rZucenie z liną stalową na szyi i to jeszcze z betonowymi butami na środek łoziera ..był hardcore ale jest do wykonania...ale lżej naprawdę jest porobić u kogoś a później myśleć o sobie jak już się że tak powiem obrosnie się w pierze.:)

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
233
Miasto
Xxx
Jeśli miała by to być jednoosobowa działalność to z takim doświadczeniem zaczynaj od ogumienia ew prostych napraw i serwisów olejowych itp choć moim zdaniem jeszcze trochę za cienki w uszach jesteś żeby ruszać tak z grubej rury... Popracuj złap doświadczenia i odłóż kilka zł

Do góry Bottom