• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Grzyby w lesie

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1267
Dopiero z tydzień temu się coś pokazało,za sucho było wcześniej.Teraz pada prawie codziennie to coś się dzieje w temacie

nanab

SuperMechanior
Punktów
318
Miasto
Bydgoszcz
Jak jeździłem na rowerem to zacząłem zauważać sporo sów zaraz przy drodze, więc postanowiłem że trochę poczytam jak je odróżniać od innych i zacznę zbierać. Trochę poczytałem, poprzeglądałem atlasy i stwierdziłem że nie zbieram, bo czym więcej wiem tym bardziej nie jestem pewien co to za grzyb xd

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
404
Jak jeździłem na rowerem to zacząłem zauważać sporo sów zaraz przy drodze, więc postanowiłem że trochę poczytam jak je odróżniać od innych i zacznę zbierać. Trochę poczytałem, poprzeglądałem atlasy i stwierdziłem że nie zbieram, bo czym więcej wiem tym bardziej nie jestem pewien co to za grzyb xd
Tylko, żebyś się od tych sów grzyba nie narobił :D Ja stwierdziłem, że za zimno, nie chce mi się po lesie biegać i zakupiłem 500g suszonych od grzybiarza za 100 ziko( od niego zakupywałem już parę razy) a sam nie zbieram bo pewnie trujących bym nazbierał a sówki unikam bo im bardziej w las tym bardziej morświny jak sowy

voodo

SuperMechanior
Punktów
187
@nanab w takim razie zbieraj takie

Załączniki

• 1664036777193.png
    1664036777193.png
    322,2 KB · Wyświetleń: 7

nanab

SuperMechanior
Punktów
318
Miasto
Bydgoszcz
Krwistoborowik szatański? :D
ylko, żebyś się od tych sów grzyba nie narobił :D Ja stwierdziłem, że za zimno, nie chce mi się po lesie biegać
Ja zbierałem przy okazji, i tak i tak musiałem wyjeździć swoje kilometry, a grzyby przy okazji te co przejeżdżając zauważałem, zwykle max kilka metrów od krawędzi jezdni.

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
404
Krwistoborowik szatański? :D

Ja zbierałem przy okazji, i tak i tak musiałem wyjeździć swoje kilometry, a grzyby przy okazji te co przejeżdżając zauważałem, zwykle max kilka metrów od krawędzi jezdni.
W piątek jechałem do klienta to jedna na stołeczku widziałem przy trasie, taki składany miała.

Ondraszek

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
146
Miasto
Nowy Sącz
Chodzenie do lasu po grzyby za kadencji PiS to strata czasu,ja zbieram chrust już miesiąc,na jeden dzień palenia mi starczy,potykam się o prawdziwki ale one mnie nie interesują.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
806
Miasto
Centrum Kraju
Prawie taki jak mój w portkach:D

U nas w lasach na dzierewnie jest tyle grzybów że jeden z roboty od nas to powiedział że jeździł taczką po lesie i nazbierał pełną, jak to k**a drugi usłyszał ...to ciągnikiem z dwoma przyczepami pojechał w las...bo tyle grzybów ponoć.:D
Automatyczne połączenie postów:

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
U nas są. Byłem na rykowisku późnym.wieczorem. Jeleni nie było ale parę grzybów przy latarce znalazlem

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
806
Miasto
Centrum Kraju
Jest tyle grzybów że Rosja ma przerwać działania wojenne w Ukrainie na co najmniej miesiąc bo wszyscy mają iść na grzyby:D
Automatyczne połączenie postów:

U nas są. Byłem na rykowisku późnym.wieczorem. Jeleni nie było ale parę grzybów przy latarce znalazlem
W nocy byłeś w lesie żeby przy latarce zbierać grzyby???

Do góry Bottom