1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Gwarancja na naprawę silnika

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika 21golfista21, 13-10 20.

1. 21golfista21

21golfista21 Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Strzelin
    Cześć czy ktoś z was ma wzór jakiejś gwarancji na naprawę silnika? Pdf lub .doc ?

2. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    621
    Miasto:
    Gdańsk
    f vat

3. NorbertK

NorbertK Bywalec

Docenione treści:
    136
    Zgodnie z prawem obowiązuje 24-misieczna gwarancja i faktura jest jej potwierdzeniem.

4. 21golfista21

21golfista21 Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Strzelin
    No dobra a co z warunkami gwarancji typu, żeby klient wymieniał olej co 12tys max. Równie dobrze może jeździć rok bez zaglądania pod maskę, zrobić 100tys w ciągu roku i po następnym miesiącu ..uj strzela silnik. Zaraz powiecie że musi wymieniać zgodnie z tym co mówi producent, co jeśli wg mojej opinii wymiana oleju co 30 tys to zdecydowanie za dużo

5. pawcar

pawcar SuperMechanior

Docenione treści:
    621
    Miasto:
    Manchester
    No to napisz warunki gwarancji. Obowiązkowe przeglądy co ileś tam. Itd.

Pogadaj tez z prawnikiem. I pisze to na poważnie.

6. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    621
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja w takich sytuacjach w uwagach dopisuję, że wymiana oleju co max 12 tyś km przez pierwsze 2 wymiany tylko u nas a kolejne z f vat z numerem auta i przebiegiem.;] Szybko miękną.....

Mam klienta u którego robiłem silnik (santa fe 2.2 crdi) i na olej od 50tkm do mnie przyjeżdża. Ma strasznie nie po drodze ale olej u mnie...