1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Honda Civic 6 1999r jak odciac immobilizer ominac cokolwiek?

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika Adam1991PL, 17-05 18.

1. Adam1991PL

Adam1991PL Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lelystad
    Witam, zakupilem honde civic coupe z zamiarem zbudowania z niej czegos fajnego ale niestety zaczynam od zgubienia jedynego kluczyka z immobilizerem( nie mam nic wiecej ani zapasu ani niczego innego) czytam o roznych cudach na kilku forach i chcem sie dowiedziec czy da sie to jakos odpalic? nie bedzie mi przeszkadzac swiecacy check albo chocby i cala kolorowa choinka na desce rozdzielczej( musze jak najszybciej zabrac auto z parkingu w amsterdamie) czytalem o wylamywaniu jakiejs kostki z komputera? czy to pomoze? ( stacyjka przekreca sie bez problemu czasami nawet kluczyk wypada podczas jazdy) ach i poza tematem jakis malo inwazyjny sposob na otwarcie ? bede probowac lamakiem ale jesli nie pomoze mam zamiar bic szybe.
    Jesli chodzi o oznaczenia komputera lub innych rzeczy dopiero od 7 rano jak bede przy aucie
    nr vin: 1HGEJ6120WL600375
    77KW
    rok 1999

2. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    728
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Po co usuwać?Dopisać transponder w parę minut i odjeżdża.Najatniej,najprościej,najszybciej.

3. Adam1991PL

Adam1991PL Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lelystad
    No tak ale nie mam jak jestem w innym kraju i nie mam kluczyka serwisowego... Właśnie kombinuje jestem w środku.. wkładka od bagażnika poszla

4. Autoelektronika

Docenione treści:
    728
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Przyślij moduł immo to ci zrobie i zapali

5. Adam1991PL

Adam1991PL Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lelystad
    Koszt w nl 25 euro komputer i moduł immobilizera i kluczyk drugie 10 na zamki i stacyjkę. Plus czas na znalezienie na szrocie czesci i wymianę

6. Autoelektronika

Docenione treści:
    728
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    No to dzialaj

7. Adam1991PL

Adam1991PL Nowy

Docenione treści:
    0