• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Hydrowentylator Jeep Grand cherokee

Koko93

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Wolsztyn
Cześć, potrzebuję schematu zasilania elektrozaworu hydrowentylatora chlodnicy w Jeep Grand Cherokee 2007r 3.0 crdi. Czy ktos jest w stanie mi pomóc?

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1095
Miasto
Koszęcin
Nie mam ale jak potrzebujesz zwiększyć obroty to wewnątrz zaworu idzie podkrecić

Koko93

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Wolsztyn
Sam zawór z wentylatorem jest dobry, brakuje tylko sterowania masą na jednym z kabli. Po zmostkowaniu wentylator przyspieszył na maxa. Nie wiem nawet skąd idzie to sterowanie. Czy tam jest jakis osobny moduł wentylatora?

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1095
Miasto
Koszęcin
Chyba idzie z komputera silnika ale na 100% to nie jestem pewien

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1095
Miasto
Koszęcin
Do podusi oglądam sobie jakieś amerykańskie filmy z napraw. Gdzieś był film. Chłop objaśniał zasadę działania tylko podał, że komputer steruje tym zaworem w zależności od parametrów jazdy. Nie pokazał ani nie powiedział który to komputer

Koko93

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Wolsztyn
Jeepa to akurat rzadko mam przyjemnosc robić. Ale jednak sie trafił wiec trzeba rozgryźć :-P . Mierzyłem juz czy którys z przewodów trafia do tego sterownika przy akumulatorze i niestety nie. Ale na.koniec zauwazylem ze jeszcze jeden jest schowany pod akumulatorem. To bedzie ECU silnika?

Do góry Bottom