1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Hyundai Tucson 2005 r 2.0 crdi 113 km , gaśnie

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika neu93, 22-11 20 o 13:11.

1. neu93

neu93 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Hyundaia takiego jak w temacie . Autko posiadam od 2 lat i chodziło bez zastrzeżeń . Ściągnąłem pojazd z Danii z rozszczelniona pompa paliwa . Po uszczelnieniu pompy auto śmigało jak należy . Około 4 miesiące temu podczas wyprzedzania auto nagle mi zgasło . Po wyłączeniu zapłonu i odczekaniu chwili autko zapaliło , zapalił się check engine kod błędu P1188. Po skasowaniu błędu autko śmigało jak należy do wczoraj . Problem ponownie się pojawił lecz tym razem nie odstępuje . Wymieniłem regulator ciśnienia paliwa lecz to nic nie dało . Autko bezproblemowo odpala od strzała i chodzi na wolnych obrotach . Przy przyspieszaniu znów zaczęło gasnąć . Po wyłączeniu zapłonu i odczekaniu chwili autko odpala. I tak w kółko . Przy obrotach 2.5-3 tys coś rzęzi w silniku , jakby łopatki od turbiny. Przy wysokich obrotach puszcza czarna chmurę z tłumika . Brak wycieków paliwa . Kod błędu ten sam P1188. Może ktoś miał podobny problem . Liczę na pomoc w diagnozie .

2. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 334
    Sprawdź bulbulator...:)

3. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    6 309
    Miasto:
    turek
    syf w zbiorniku być może może.

4. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    6 599
    Miasto:
    Mazowieckie
    w kia to robiłem.
    tylko po co ci tłumaczyć jak sie pytasz co może być, jak ty zaczynasz od forum.
    to tak jakby ślepemu tłumaczyć jaki to kolor.