1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Iveco Daily 2.3 16v

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika jajojek, 14-06 19 o 8:50.

1. jajojek

jajojek Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam problem z daily 2003 rok. Nie odpala, z plaka odpali ale po odstawieniu gaśnie.
    Pompa sprawdzona, regulator pompiarz też sprawdzal i jest ok. Dałem nowe czujniki walu i rozrządu i bez zmian. Paliwo na wtryski dochodzi. Bezpieczniki z edc dobre. Kiedys inny mechanik zdemontowal wstepna pompke z ramy i dal zaworek zwrotny zeby sie paliwo niecofalo. Wiec mogę paliwo podawac bezposrednio do filtra.
    Bledy p0005 i p0026
    Jeden jest podobno od regulatora a drugi od walu. Idą w tym samym peszlu wiec myslalem nad usterką elektryczną ale nic nie znalazlem i niezabardzo jest gdzie się przecierac. Ma ktos jakis pomysł?

2. Radmor

Radmor Uczestnik

Docenione treści:
    103
    ...Witaj !...dobrze dedukujesz z tym regulatorem . Takie objawy mogą być w wyniku niesprawności regulatora na pompie CR.

3. jajojek

jajojek Nowy

Docenione treści:
    0
    Pompiarz mowil ze jest ok. Mimo to podmienić go?

4. Radmor

Radmor Uczestnik

Docenione treści:
    103
    ..jeżeli masz możliwość podstawić na sprawdzenie ...to zrób to !

5. jajojek

jajojek Nowy

Docenione treści:
    0
    Właśnie ze nie mam na podmiane. Musialbym kupic