1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Iveco Daily 2.3 kontrolka EDC

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika Lenczo, 20-10 20.

1. Lenczo

Lenczo Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam mam problem z iveckiem 2.3multijet otóż po dodaniu gazu powyżej 4tys obrotów zapala się EDC na biegu jałowym nie gaśnie podczas jazdy gdy kontrolka się zapali auto gaśnie błąd (151 układ wysokiego ciśnienia powyżej maksymalnej wartości progowej błąd obecny )został wymieniony regulator paliwa na pompie wysokiego ciśnienia wtryski regeneracja pompa sprawdzona nie daje opiłków filtr paliwa oczywiście wymieniony na nowy co to może być może ktoś miał podobny przypadek ?

2. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    69
    Jak masz tester to sprawdź jakie jest otwarcie regulatora przy pełnym obciążeniu.
    Jeśli zalozyłes używany regulator to wytnij sitko w którymś i załóż jeśli wiesz o co mi chodzi.

3. Lenczo

Lenczo Nowy

Docenione treści:
    0
    Regulator paliwa zalozony nowy

4. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    690
    Miasto:
    Pogorzela
    Tak. Miałem coś takiego. Ćwiczyłem takiego dziada. Ale nie jest to do mówienia na ogólnym. Jeśli masz wykluczone wtryski, pompę, filtr, smok paliwa w zbiorniku to została jeszcze jedna rzecz do sprawdzenia.