• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

IVECO DAILY kody blyskowe

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
Witam kolegów mam problem z moim Iveco Daily 2000r 2.8 po wymianie silnika nie chce zapalić przeszukiwałem internet żeby odczytac kody błyskowe ale nic szczególnego nie znalazłem wybija mi 83 ,91 i 61 dodam ze komputerem nie udało mi się podłączyć za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

Misiakowski

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
159
Miasto
Gdansk
po wymianie silnika a co a silnik zes tam wstawil kod silnika i instalacja ta sama?

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
silnik jest ten sam co był tylko wyjęty i włożony a co do drugiej odpowiedzi przeglądałem ten post i nie znalazłem odpowiedzi

pod podanym linkiem są kody na kompa delphy a ja chciałbym dla test edc kody błyskowe dodam ze silnik był wyjęty ze względu na łożysko na na sprzęgle do końca chodził wymieniony był rozrząd (sprawdzony kilka razy) i uszczelniany przy okazji

będę musiał szukac jutro dobrego elektromechanika niech to ogarnie jest opcja ze poszla jakas zwara

Ostatnia edycja:

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
wszystko sprawdzałem silnik jest w miare prosty nie chce mi się sąsiad przyznać który mi pomagał wkladac ale podejrzewam go o odwrotne zamontowanie aku bo naszlem go jak cos kombinował

bezpieczniki kopa i imo optycznie sprawdziłem i nie ma zadnych uszkodzen bez elektryka chyba nie rozgryze tego nie wiem co te kody znaczą

Polders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
268
To jest właśnie wymiana silnika z sąsiadem przy butelce zapewne zamiast oddać samochód do warsztatu

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
przyjacielu rozczaruje Cie akurat było bez butelki nie pierwszy raz takie operacje robilem ale w osobowym Iveco ma duzy w miare silnik wiec jeśli nie miałem nikogo do pomocy to bralem kogo miałem nie mam do nikogo pretensji tylko problem do rozwiązania cos się zje....alo ale z tego tytułu nie wyzlomuje auta jak mi jest potrzebne musze to teraz najzwyczajniej w swiecie naprawić posiedze dwa dni dluzej i to rozgryze ten twój komentaz nic nie wniósł chciałem tylko pomoc w roszyfrowaniu trzech kodów a nie prowadzeniu wywodów kto jest lepszym mechanikiem spoko jak zrobie dam znac co bylo

Polders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
268
Chwała Ci za to że bez butelki. Jedź do pierwszego lepszego warsztatu na tester diagnostyczny i będziesz wiedział co go boli

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
pisałem wcześniej pisałem ż jeszcze jak jeźdżł był problem z podłączeniem pod kompa nie wiem czy teraz się da dlatego zczytałem kody błyskowe teraz stoi z rozprutym przodem ale jutro ma podjechać jakiś magik obcykany w kabelkach z dobrym programem zobaczymy jeszcze będę szukał opisu tych kodów co mi wyświetliło

goodjob

Początkujący
Punktów
0
Miasto
włocławek
dzięki mechanik za konkretną odpowiedź wskazuje mi to na walnięty komputer jutro to jeszcze zwerfikuje

Do góry Bottom