• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

jaguar x type 2.0 tdci. 2004/ford mondeo 2 0 tdci. mk 3 problem z podawaniem paliwa

Nik310375

Nowy
Punktów
0
Trafił do mnie taki jaguar właściwie to mondeo mk 3 2.0 tdci. Gość jechał i zgasło mu auto. Paliwo ze wstępnej pompy idzie bo czuje jak podaje przy zapłonie, ale na przy wtryskach jest mnóstwo powietrza po po popuszczenia wtryskiwacza, po odkręceniu czujnika na listwie zero opiłków i zero paliwa. Po minięciu zbiornika i filtra paliwa ( paliwo podane z bańki) też nie ma na listwie paliwa.
Sprawdziłem błędy i pokazuje tylko błąd czujnika na listwie, ale to napewno dla tego, że nie ma paliwa.
Miał ktoś podobny problem? Mogła paść pompa wysokiego ciśnienia, że nie ciągnie czy coś innego? Guzik Interia Switch/ uderzeniowy włączony.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
Trafił do mnie taki jaguar właściwie to mondeo mk 3 2.0 tdci. Gość jechał i zgasło mu auto. Paliwo ze wstępnej pompy idzie bo czuje jak podaje przy zapłonie, ale na przy wtryskach jest mnóstwo powietrza po po popuszczenia wtryskiwacza, po odkręceniu czujnika na listwie zero opiłków i zero paliwa. Po minięciu zbiornika i filtra paliwa ( paliwo podane z bańki) też nie ma na listwie paliwa.
Sprawdziłem błędy i pokazuje tylko błąd czujnika na listwie, ale to napewno dla tego, że nie ma paliwa.
Miał ktoś podobny problem? Mogła paść pompa wysokiego ciśnienia, że nie ciągnie czy coś innego? Guzik Interia Switch/ uderzeniowy włączony.
Przeproś i powiedz klientowi, że niestety ale nie masz pojęcia o naprawie silników diesla i możesz mu tylko napartaczyć i naciąć na kasę... więc jak mu to pasuje to ok...:D

Nik310375

Nowy
Punktów
0
Przeproś i powiedz klientowi, że niestety ale nie masz pojęcia o naprawie silników diesla i możesz mu tylko napartaczyć i naciąć na kasę... więc jak mu to pasuje to ok...:D
powiem mu, ale jakbyś mógł pomóc też byłoby fajnie nie żartując sobie

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
powiem mu, ale jakbyś mógł pomóc też byłoby fajnie nie żartując sobie
Ok, ale musisz mi odpalić 120 zł za każdą rozpoczętą godzinę, no bo ty raczej nie robisz tego za darmo, więc dlaczego ja mam...:D

Gerwaz garage

SuperMechanior
Punktów
17
Miasto
Belchatow
I nastala cisza chyba auto oddal klientowi i przeprosil tak jak zasugerowal WOODOO

Do góry Bottom