1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jak cenowo

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika xanterek, 14-07 20.

1. xanterek

xanterek Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, dopiero od niedawna mam prawo jazdy, poszukuje u siebie, w okolicy jakiegoś mechanika.. Takiego do którego będzie można zawsze jechać, w razie co.. Aktualnie mam mały problem, z autem i podam tutaj cene zabiegu + co mówił, że będzie robił, a prosiłbym o napisanie czy "mocno" mnie kasuje :)
    Wiem, że cena może się różnic, w zależnosci od stanu auta itp. ale pytam tak mniej wiecej :)
    Zaczynamy:
    Pojawiła się kontrolka check engine wyszło, że w sumie słabo się znam, ale cos że spaliny z baku się nie odprowadzają czy coś takiego :p
    -Do wymiany zawór
    -klocki hamulcowe przód + tarcze, podbno wymiana na nowe
    -skasowanie tego błędu
    -nabicie + odgrzybienie klimatyzacji.
    Auto: Seat ibiza 1.2 2004r.
    Orientujecie sie o ile da się to tak wstepnie ile by mnie kosztowało to np. u waszych mechaników? Tutaj zostawiam 1300. :)
    Pozdrawiam

2. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    70
    Miasto:
    Katowice
    1600zł

3. xanterek

xanterek Nowy

Docenione treści:
    0
    Bogata odpowiedz :D
    A skad taka informacja?

4. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    70
    Miasto:
    Katowice
    Z życiowego doświadczenia.

5. xanterek

xanterek Nowy

Docenione treści:
    0
    Ok, to dziekuje. Mam nadzieje, że ktoś jeszcze tu odpowie, z "życiowego doświadczenia"
    Pozdrawiam

6. lukias

lukias Uczestnik

Docenione treści:
    83
    Miasto:
    Lubelskie
    1599zł

7. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    Wersja optymistyczna 1100 wersja pesymistyczna 1900 zł . Wszystko zależy od jakości części . Miedzy MAXGEAR a np. ATE równica w cenie jest bardzo duża i w jakości też .