• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jak obsługiwać klienta?

Punktów
0
www.znajdzmechanika.pl
Ja myślę, że czasy się zmieniają i sporo informacji można przekazać klientowi poprzez swoją stronę czy wizytówkę w internecie. Dzięki temu klienci więcej wiedzą i mniej pytają. Aktualne dane kontaktowe czy cennik podstawowych usług to już nie tajemnica, a nadal większość warsztatów nie ujawnia cen.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
360
Miasto
Podkarpacie
Ja mam dwie strony a i tak klienci się pytają ile to będzie kosztować , a nie dało by się cos taniej dla emeryta .

Stanisław 1946

Weteran
Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1011
Miasto
Szczecin
Ja patrzę na buty jak zaniedbane, "takich aut nie naprawiam" taki tekst.

afrikanerhart

SuperMechanior
Punktów
22
Miasto
Warszawa
lpgmasters.pl
Jako że zajmuję się instalacjami LPG w samochodach i prowadzę bloga o autogazie to dzwoni do mnie dużo osób. Od pewnego czasu zaczyna mnie to doprowadzać do szału. Ludzie traktują mnie jak darmowe telefoniczne biuro pomocy technicznej.
Z reguły chcą kupić samochód i dzwonią, żeby wypytać czy nadaję się do montażu gazu.
Ja wiem, ze oni nie będą moimi klientami. rozmowa z nimi nie ma dla mnie dosłownie żadnej wartości.
Ostatnio taki jeden zadzwonił do mnie w piątek o 21.00 tuż przed majówką i zaczyna nawijać.
Jak być opanowanym ? !.
A potem prtensje, że mechanik jest chamski albo gbur itd.

slaweuszek

Zweryfikowany Mechanik
Porady
3
Punktów
397
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Z racji coraz większej ilości dupotrujców, sam się zastanawiam nad wprowadzeniem nowej usługi .... TELEPORADA 150 pln ;)

selim

SuperMechanior
Punktów
289
Miasto
Sląsk
Tez mam problem z telefonami….nawet jak zatrudnisz kogoś do biura
to
i tak ten ktoś….. będzie ciagle latał i się pytał

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
404
Dokładnie przerabiałem to selim

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
404
To klienci jak chcą się umówić to musza się teraz starać to po pierwsze ,a was poradnik to dobry dla mechanika analfabety z minionej epoki. Teoretycy

„swoim pracownikom, by odbierali wszystkie telefony, bez wymówek, że „przecież jestem zajęty czymś innym”.”

jasne jak drugi raz odrzuce połączenie a on dalej wydzwania to sam go blokuje

Do góry Bottom