1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jak zrzucić przechwyconą trasę na komputer?

Dyskusja w 'CB + Nawigacja' rozpoczęta przez użytkownika Anansi, 6-08 17.

1. Anansi

Anansi Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mam problem z przerzuceniem przejechanej trasy z nawigacji Mio Spirit 7500 LM na komputer.
    Trasę zapisałem w nawigacji zgodnie z instrukcją obsługi; jest ona widoczna w 'MOJE MIEJSCA'.
    Po podłączeniu nawigacji do komputera i uruchomieniu programu MioMore Desktop 7.50 w zakładce 'MOJE MIEJSCA' trasy nie widać. Widać wcześniej zapisane miejsca ale trasy nie.

Może ktoś napisać co zrobić, żeby trasę pobrać na komputer i (przede wszystkim) czy jest to w ogóle możliwe?

2. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    503
    Miasto:
    WWA
    Po:
    1. To może byś się przywitał (jest do tego osobny dział), a nie tak z grubej rury:shifty:
    2. Zrób to zgodnie z instrukcją urządzenia, a jak nie da się to znaczy, że nie da się:p:D