1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

JAKA MONTAŻOWNICA I WYWAŻARKA ?

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika richie1983, 19-08 12.

1. Manitoba1

Manitoba1 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Adres strony:
    Skoro w tej branży siedzisz 20 lat to tez powinieneś wiedzieć jak się firmy sprawują, te które zajmują się wyposażeniem

2. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    starachowice
    widocznie idzie na ilość i cenę niską nie na jakość ,zresztą większość jedzie na chinolach, jak się robi taniej to potem ciężko o kupno nowego sprzętu coraz większa ilość zakładów się z tym boryka

Ostatnio edytowano: 5-03 18
  3. leeroy15

leeroy15 Uczestnik

Docenione treści:
    150
    Miasto:
    Ostrowiec
    Jak to mówią z g***na bata nie ukręcisz... Sami sobie na szyję sznur zarzucili. Przez pierwszy rok-dwa i mi się po dupie dostało bo po prostu nie miałem możliwości i chęci (głównie chęci) konkurować cenowo z młodymi wilkami działającymi na sprzęcie z dalekiego wschodu kupionego za kasę z UP... Zgarnęli klientów ceną rzędu 35zł/ kpl (wymiana + wyważenie) - jak wiadomo gównojady jak muchy - lecą do g***na... Całe szczęście, że odwalali manianę i fuszerę (nie wiem czy z ich winy czy z winy sprzętu) bo ludzie wrócili i już nie dyskutują nad cenami... Jeszcze sporo poprawek się ogarnia po wyważaczach :) Ktoś ich kiedyś nazwał - miłośnicy mercedesów - bo ciężarki na obręczy ustawione jak gwiazda w mercu :)

4. phu_szczepan

phu_szczepan Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
    Cześć

Jeżeli chodzi o serwis maszyn ATS to absolutnie nie masz się czego obawiać. Mamy pełną ofertę części do naszych maszyn i jesteśmy w stanie szybko zareagować na każde zgłoszenie, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać tygodniami na naprawę wyważarki czy montażownicy. Prowadzimy serwis naszych maszyn zarówno w trakcie gwarancji, jak i po niej. Jeżeli mamy jakieś zgłoszenia związane z nieprawidłowym działaniem naszych urządzeń to reagujemy natychmiast, rozwiązując problem.

Ale tak swoją drogą to muszę przyznać, że nasz serwis gwarancyjny ma bardzo mało zgłoszeń - praktycznie nie otrzymujemy informacji o awariach od naszych Klientów o jakichś usterkach czy poważnych awariach w naszych urządzeniach.

pozdrawiam
    Tomek
    PHU Szczepan

5. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    starachowice
    SZCZEPAN wziołbyś śię za handel jakimiś porządnymi maszynami a nie jakimiś tam badziewiem i wychwalaniem tego ,chińczyk to chińczyk czy to KASIA CZY ASIA wsio rawno ,tam sobie miej w oferce chińczyka ale nie zachfalaj jak by to było np CORGHI czy FASEP

Ostatnio edytowano: 6-03 18
  6. scyzoryk

scyzoryk Uczestnik

Docenione treści:
    65
    Miasto:
    Grajewo
    Tak tylko części już nie jak za chinczyka, a co najmniej inny markowy produkt:-/

7. phu_szczepan

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
    Cześć

nie wychwalam. Po prostu wypowiadam się, bo człowiek zapytał o ATS-a, jak widać poniżej:

I zapytał o warunki serwisu to po prostu mu odpowiedziałem jak u nas wygląda kwestia serwisu, zgodnie ze stanem faktycznym.

pozdrawiam
    Tomek
    PHU Szczepan

8. chudson

chudson Uczestnik

Docenione treści:
    48
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Zastanawiam się ostatnio nad zakupem maszyn i przeglądałem ofertę ATSów. Jeszcze nie zdecydowałem co kupię. Szukam czegoś do użytku własnego czyli rodzina + hobby jakim są yountimery więc sprzęt będzie używany nie za często i zastanawia mnie co dłużej się nie zepsuje jak będzie więcej stało niż działało :D Używki w necie kosztują porównywalnie co nowe chińczyki a poza internetem trudno coś namierzyć taniej bo szybko się sprzedają. Nie chciał bym się bujać co chwilę z naprawami ( zarówno starych jak i chińskich mazyn )

PHU-Szczepan ile kosztuje u was serwis u klienta w celu np skalibrowania porządnego wyważarki ?

Czy Ceny przy zakupie wyważarki, montażownicy i kompresora na raz są negocjowalne jeszcze czy rabaty przy nich podane to już max? A może duże gratisy na start w postaci materiałów do wulkanizacji ?

9. phu_szczepan

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
    Cześć

jeżeli chodzi o ceny - często robimy promocje, w ramach których możesz jeszcze dodatkowo zaoszczędzić. Wtedy rabaty dają tyle oszczędności, że będzie też na te gratisy. :)
    A jeżeli chodzi o serwisy u Klientów. W trakcie gwarancji za darmo, po gwarancji taka procedura to kilkadziesiąt złotych + dojazd oczywiście. Generalnie jeżeli miałyby wyjść jakieś koszty bardzo wysokie (np z powodu dojazdu) to zawsze tak to rozwiązujemy, aby obie strony były zadowolone.

W razie gdybyś miał jakieś pytania konkretnie dotyczące naszego sprzętu to śmiało pisz na PW - aby tu w wątku chaosu nie robić.

pozdrawiam
    Tomek
    PHU Szczepan

ps. Jaka fajna czwórka w avatarze:)

Ostatnio edytowano: 7-03 18
  10. pomdro

pomdro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Adres strony:
  11. Auto-ElPro

Auto-ElPro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Jarosław
    Adres strony:

Hej ;)

Co powiesz na taką maszynę mega mocna waga ok 300 kg.

Mamy fajna ofertę i maszynę godną polecenia w przyzwoitej cenie.

Zapraszam do kontaktu:)

ELKUR

12. pomdro

pomdro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Adres strony:
    wiem fajnie wygląda i może jest dobra ale do tej pory miałem leciwego sicama falco i nigdy nie narzekałem bo to firma znana, brak mu jednak ramienia pomocniczego, może ktoś jeszcze zabieże głos a ludzi znających temat :)

13. leeroy15

leeroy15 Uczestnik

Docenione treści:
    150
    Miasto:
    Ostrowiec
    Też używam SICAM i sobie chwalę. Ta maszynka z aukcji podoba mi się jednak jest coś co mnie niepokoi - "Montażownica ta należy do nowej "rodziny" maszyn ekonomicznych wyprodukowanych dla firmy SICAM." - czy znaczy to, że to jest po prostu chinol brandowany logiem SICAM?? Jeżeli tak to szukałbym tańszej alternatywy od tego samego producenta :D albo szukał oryginału SICAM produkowanego przez SICAM... :D

14. pomdro

pomdro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Adres strony:
    pomyślałem tak samo , ale czy warto takiej firmie poświęcać swoją renomę dla niewiadomych produktów ?

15. Auto-ElPro

Auto-ElPro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Jarosław
    Adres strony:
    Hej:)

Rozmowa telefoniczna napewno rozwieje watpliwości może napiszę Pan na PW ;)

16. Manitoba1

Manitoba1 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Adres strony:
    Tu nie chodzi o renome tyko o cene i marze.

17. phu_szczepan

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
    Cześć

kluczowa sprawa - czy chcesz to do swojego zakładu czy mobilnie na aucie wozić?

pozdrawiam
    Tomek
    PHU Szczepan

18. pomdro

pomdro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Adres strony:
    chodzi o maszynę warsztatową, potrzeba mi też wyważarki

Ostatnio edytowano: 14-03 18
  19. Manitoba1

Manitoba1 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Adres strony:
    Jak chcesz wytrzymala maszyne z bardzo mocnym zbijakiem to sprzedam Ci werthera

20. pomdro

pomdro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Adres strony:
    jaka to maszyna i za ile ?