1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

jaka myjka warsztatowa....

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika MichałLG, 16-01 18.

1. MichałLG

MichałLG Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam, chciałbym się was poradzić jaką myjkę warsztatową polecacie. Wiadomo nie od dziś że myjka w warsztacie spełnia dużą rolę, ale właśnie mam problem bo mam do wydania około 1500 zł i nie wiem co będzie sie bardziej sprawdzało czy ultradźwiękowa czy taka z pędzlem i sprężonym płynem do 8 bar podaje producent. na aledrogo jest tego pełno ale kupie coś co nie będzie w ogóle czyścić to tak na prawdę wyrzucę siano w błoto. może ktoś z was uzywa czegoś podobnego?

2. pawel2296

pawel2296 Uczestnik

Docenione treści:
    58
    U nas mamy tą z pędzlem dużą i w miarę ok jest widomo że trzeba trochę szorować żeby domyć ale robi robotę, no oczywiście też środek do mycia ma duże znaczenie. Ultradźwiękowa jest zajebista, ale to też zalezy do czego potrzebujesz, bo za 1500 to kupisz ultradźwiękową do wtrysków co najwyżej i do drobiazgów, a tą z pędzlem to i skrzynie umyjesz.

3. lesislaw

lesislaw Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Puławy
    Jeśli szukasz czegoś rzeczywiście na poziomie to polecam jakąś nieco droższą, ale bardziej profesjonalną firmę. Doskonałe myjki robi np. Bosch z tym, że łatwo za nie przepłacić (zwłaszcza w sklepach stacjonarnych).

4. hiwat

hiwat Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Tarnów
    kup ciśnieniową (dobrze by było z podgrzewaniem wody) i wanne z odpływem + dobry srodek myjący i będziesz miał z tego większy pożytek

5. MichałLG

MichałLG Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    do 8 barów powinna sobie poradzić?

6. hiwat

hiwat Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Tarnów
    8 barów to chyba parowa jakaś :)... a ja pisze o normalnej myjce ciśnieniowej

7. kakus

kakus Początkujący

Docenione treści:
    2
    Też chciałbym zaciągnąć opinii na temat myjek. Mam karchera na gorącą wodę i sprawia się świetnie, ale teraz zimą kiedy jest mróz to denerwujące jest kiedy trzeba wyciągać go żeby obmyć jakąś pierdołę i chować przed mrozem. Przydałaby się myjka żeby podejść obmyć, przedmuchać i zamontować bez bawienia się karcherem. Nie wiem jak te myjki bio się spisują.

8. MichałLG

MichałLG Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdańsk