• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jaki młotek pneumatyczny?

pajonk85

Początkujący
Punktów
0
Witam, jakie młotki pneumatyczne używacie i co polecacie?
Sam kupiłem do zabawy młotek z Lidla i do jakiś małych śrubek czy zbijania zwrotnicy z amortyzatora daje rade, ale przydało by się coś mocnego. W USA dużo tego używają, a u nas jakiś ten wybór ograniczony i ciężko o jakieś testy z pola bitwy.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
711
Miasto
Centrum Kraju
Pytanie brzmi jaka spreżarka wystarczyła by pod tski mlotek...ja ostatnio misłem a ogladalem w brico cos tam z yato było.mialem w łapach ale ostatecznie odlozylem na pólke spowrotem.
Bo pierwsze są oplaty.a pozniej zachcianki typu warsztatowe.

lisek171

SuperMechanior
Punktów
34
Mam Adlera do tego nakręcany zbijak do rdzy taki nakręcany na młotek, daje rade, głównie używam przy jarzmach do zbijania rdzawej narośli, z obrobionymi nakrętkami też sobie radzi, ogólnie spoko jak na swoją cenę

samspec13

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
638
Miasto
europolonia
Adler , Asta, dalej Hazet potem CP czy Facom . Te z super marketôw to zabawki . No i jak kolega Vicia stwierdza kompresor ktòry utrzyma minimum 6,5 bar .

pajonk85

Początkujący
Punktów
0
dzięki wielkie :), przejrzałem wszystkie marki i chyba skusze się na Beta.

BLIZNA

Bywalec
Punktów
4
Miasto
PKL
w kwestii młotków pneumatycznych ma ktoś porównanie jak jest różnica siły uderzenia tych młotków ? wszędzie piszą tylko częstotliwość uderzeń i nic poza tym

Do góry Bottom