1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jaki tester diagnostyczny do 15 tys

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Paweł23, 16-09 20 o 20:20.

1. Paweł23

Paweł23 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Śliwice
    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie testera dignostycznego myśle na zakupem bosch kts 560 lub delphi. Moje pytanie brzmi który bardziej polecacie lub może jeszcze jakiś byście polecieli. Z delphi miałem styczność ale z klonem to tak średnio jestem zadowolony ale nie wiem jak ten orginał działa i jakie ma możliwości. Z katesem tez mam styczność ale z 520 i tak średnio radzi sobie z nowszymi autami i nie chce się łączyć z większością nie wiem jak ten 560. I mam mały dylemat nie wiem który wybrać

2. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    146
    Miasto:
    Podkarpacie
    Jeśli umiesz dobrze angielski to bierz launch x431 . Resztę kasy wykorzystaj na oryginał marki która robisz najczęściej .

3. GSS-Daniel

GSS-Daniel Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    272
    Miasto:
    Busko
    Ta, przerabiałem ten temat niedawno. Kupiłem x431 i to był bardzo dobry wybór. Nowe auta robi bez problemu, stare też...
    Kts abonament średnio tani

lukkiwlkp i gtszudi lubią to.
  4. Paweł23

Paweł23 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Śliwice
    Launch miałem na testach i trochę było mi ciężko bo z angelskim tak średnio. A orginalny delphi jak sobie radzi ? Ktoś miał styczność ?

5. krystian1826

krystian1826 Początkujący

Docenione treści:
    4
    mam kts560 szmelc karzą sobie płacić a nawet swoich sterowników dobrze nie robią w cenie są schematy za które jeszcze oddzielnie by chcieli $$ bo zrobili online mam launcha i wymiata a odnośnie delphi to mam w planach kupić ori bo mam chińczyka i wiele razy mi pomógł nic do niego nie mam prócz problemu z amerykancami

gtszudi lubi to.
  6. Paweł23

Paweł23 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Śliwice
    No tak szczerze mówiąc to miałem tego launch i jeszcze jakiś ale kurde teraz nie pamietam jak się nazywał, i launch był bardzo rozbudowany i musiałbym trochę się pobawić tym ale się trochę bałem bo jak wyżej napisałem cienko umnie z angielskim i się bałem ze coś zepsuje

Słyszałem że delphi orginal jest bardziej jeszcze rozbudowany niż klon ma więcej funkcji ale nie wiem ile w tym prawdy

7. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    895
    Miasto:
    Szczecin
    Akurat tyle dasz za PDL 4000. Ogarnia prawie wszystko. Posiada oscyloskop 4-ro kanałowy, super sprawa.

8. Paweł23

Paweł23 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Śliwice
    Dokładnie Pdl 4000 Ogólnie tez dość fajny tester ale bloki pomiarowe np. Turbo, ciśnienie paliwa to maszkara działało to z takim opóźnieniem

9. Daniel Wójtowicz

Daniel Wójtowicz Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    Odezwij się do mnie w sprawie PDL, mam dostęp do wszystkich modeli i możemy powalczyć o dobrą cenę.

10. Stanisław 1946

Docenione treści:
    895
    Miasto:
    Szczecin
    Daniel jak z aktualizacją ? PDL 4000.

11. Daniel Wójtowicz

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    W SUN PDL masz zapewnione dwie aktualizacje na 1 rok. Subskrypcja trwa rok po zakupie sprzętu. Później masz możliwość przedłużenia subskrypcji o rok lub dwa lata, ceny zależne są od modeli. Jeśli rezygnujesz z subskrypcji, niektóre funkcje mogą wygasnąć (np suretrack albo inteligentna diagnostyka w PDL 8000)

12. pawcar

pawcar SuperMechanior

Docenione treści:
    570
    Miasto:
    Manchester
    Ile razy w roku są wypuszczane aktualizacje ?

13. Daniel Wójtowicz

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    Tak jak wyżej napisałem, w PDL na rok przypadają dwie aktualizacje w systematycznych odstępach czasowych aby było to w miarę optymalne.

14. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    146
    Miasto:
    Podkarpacie
    W launch masz dwa lata aktualizacji , w tym teraz z okazji zarazy pół roku gratis oraz najważniejsze - jak wyjdzie nowsza wersja interfejsu to ten zdajesz i za poł ceny dostajesz nowsza wersje .

15. pawcar

pawcar SuperMechanior

Docenione treści:
    570
    Miasto:
    Manchester
    Jak z tłumaczeniem SUN pdl na polski ?

16. Daniel Wójtowicz

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    Cały system i baza danych jest dostępna w języku Polskim. Podeślij email na pw to wyślę tobie materiały informacyjne.

SUN umożliwia wymianę starego testera na nową wersję na dogodnych warunkach. Zaliczają się również do tej akcji testery innych producentów. Takie akcje promocyjne są dostępne gdy pojawia się nowa generacja urządzeń.

17. Stanisław 1946

Docenione treści:
    895
    Miasto:
    Szczecin
    How match many aktualizacja?

18. Paweł23

Paweł23 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Śliwice
    A co powiecie o texe?

19. ThinkPad

ThinkPad Uczestnik

Docenione treści:
    9
    Miasto:
    UK
    Również polecam PDL-a . Pracowałem na takim testerze przez 2 lata, co prawda w wersji angielskiej (snap on modis) ale bardzo przyjemnie się nim diagnozuje. Dla mnie dużym plusem było połączenie po kablu dzięki czemu tester zawsze miał zasilanie i był gotowy do pracy. Teraz mamy nowszą wersję która łączy się po bluetooth i trzeba pilnować żeby bateria w tablecie była naładowana. Niby nic wielkiego ale czasami denerwuje jak w połowie diagnostyki mamy czarny ekran :/ Do tego zdarzyło się, że klient odebrał auto z podpiętą głowicą w gnieździe obd...