• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jaki tester diagnostyczny do ciężarówek do 5000PLN

agresja

Nowy
Punktów
0
Witam
Jak w temacie poszukuje w zastępstwie do delphiego diagnostykę do Ciężarówek przeważnie volvo FH4, MAN i Daf z supportem głównie euro 6 (starsze mi nie potrzebne) Przeglądając internet natrafiłem na tester nexpeak K2.

Czy ktoś miał z nim do czynienia ? ew moze jakas inna porpozycja autel heavy ?

pozdrawiam

lukias

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
135
Miasto
Lubelskie
Chłopie naprawiasz ciężarówki i masz tylko 5tys do wydania?? Tam jest inna kasa i inna stawka. Stanowczo za mało. Texa lub serwisówka. Autel heavy? Kiepsko to widzę

pawcar

SuperMechanior
Punktów
739
Miasto
Manchester
Ej niby jest autocom 2020 ... za 150 jurkow co robi cars and trucks ?

Cos ktoś słyszał ?

lalek

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
UK
Nie slyszalem, ale czytalem ze to fake. Zapytaj sie wprost jak omijaja dongle, zeby sie nie okazalo ze wydasz siano a dostaniesz taki link: https://autocom.se/en/releases/ i smiesznego gifa.

Chyba ze spalilem dowcip, bo nie zalapalem ze to zart. Jak tak to sorry.

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
219
Miasto
Świdnica
Za 5 tys to chłopie chyba abonamentu na rok nie wykupisz :cool:

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2363
Miasto
PZ
Witam
Jak w temacie poszukuje w zastępstwie do delphiego diagnostykę do Ciężarówek przeważnie volvo FH4, MAN i Daf z supportem głównie euro 6 (starsze mi nie potrzebne) Przeglądając internet natrafiłem na tester nexpeak K2.

Czy ktoś miał z nim do czynienia ? ew moze jakas inna porpozycja autel heavy ?

pozdrawiam
Texa ale nie za 5000

lalek

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
UK
Czy jest napisane bodajze wersja 2020.23 czy jakos tak? Jezeli tak, to czytalem ze to fake, pozniej poszukam zrodel.
A jezeli to jednak prawda, to nie wiem jak dlugotrwaly bedzie taki zakup, no i czy moga korzystac z niego tylko Ci ktorzy maja oryginalna glowice, ale nie kupili aktualizacji (z tego co mi wiadomo program dziala wtedy nadal) i czy nadal beda mogli z niej korzystac po takiej aktualizacji. Cena jest smiesznie niska, nawet jezeli ktos faktycznie ogarnal jak skopiowac taka wersje i wsadzic na przyklad w obraz VM.
Nie wiem, popytam, moze sie czegos dowiem.
Automatyczne połączenie postów:

Hi Robert it's a waste of money..won't scan half of cars properly. Last and best software for delphi autocom or worth interfaces was autocom delphi 2014.3 or Wurth WOW 5.00.8. Everything else it's waste of money. There is a Wurth 5.00.12 but again that was a mash together of databases

Szybkie pytanie, szybka odpowiedz. Jak masz inne (lepsze) zrodlo to rozkminiaj.

Ostatnia edycja:

pawcar

SuperMechanior
Punktów
739
Miasto
Manchester
Działa na zółtych głowicach jedno płytkowych niby... z serial number 100251 :D czy jak to tam leci...

W tym momencie tylko 2020.2 chyba jest dostępne z możliwością późniejszych aktualizacji ?

Zbadam temat i dam znać.

lalek

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
UK
Prawde mowiac nie mam pojecia ktora to jest glowica, bo internet to sie wylewa od tego: https://autocom.se/en/autocom-illegal-piracy/

Ok, czekam(y) na update. Ja poki co wierze w swoje zrodlo i tak btw. to od soboty nowe glowice dla cars i trucks sa dostepne w UK. Sam niebawem bede mial jedna na testy z nastawieniem na hybrydy i elektryki.

Ostatnia edycja:

lukias

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
135
Miasto
Lubelskie
Siedze na mhh i podobno ta wersja dziala. Ale temat ucichł i chyba parę osób beknęło

lalek

SuperMechanior
Punktów
45
Miasto
UK
Poczytalem troche wiecej min. strony ktore tu wspomnieliscie i teraz to juz calkiem uwazam ze to zwykly scam i ktos sie chce wzbogacic w taki szybki i chytry sposob - nic wiecej. Natomiast jezeli to sie okaze prawda to wkrotce to i tak wyplynie i bedzie tego wszedzie pelno a koles ktory siedzial nad tym x tygodni zostanie z okejkami pod swoim postem a prawdziwej kasy i tak nie zobaczy. Jak koncza takie osoby to mozna zobaczyc chocby na przykladzie niejakiego Mr.Rorry. Koles zamiast sobie to napelnia kieszenie innym, biznes sie kreci.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
739
Miasto
Manchester
W każdym scamie jest ziarenko prawdy...

2020.23​

jest i działa.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
739
Miasto
Manchester
Auto c..om 2020.23 obraz vmware za free juz jest. Procek intela z win 8 potrzebny z vmware 16 pro

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1169
Miasto
trasa lublin siedlce
Mam glowice woow wurth. Pojdzie na tym? Delphi nie uzywalem . A co tam jest na tym ?
Automatyczne połączenie postów:

Nie pojdzie na solidnym win 7 32?

Do góry Bottom