• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

jaki wam wychodzi koszt roboczogodziny

art0

SuperMechanior
Punktów
10
powiedzmy z jednym pracownikiem i np. z dwoma pracownikami

art0

SuperMechanior
Punktów
10
no może i dziwne - roboczogodzine liczyłem po 30.- [ klocki i takie tam ] teraz sobie przeliczyłem i wychodzi 50.- minimum ....

P

PogotowieSamochodoweUK

Ja licze 40f I zawsze wychodzi tyle ile godzin robie.

koksiu621

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Kudowa-Zdrój
powiem ci tak ja robie sam :)
dla bliskich znajomych i rodziny 50zł
dla kolegów 70zł
dla obcych od 90zł do 120zł
kiedy trzeba to zerwę z ceny ale jak ktoś ma jakieś dziwne ale to wiesz :)

spawacz

SuperMechanior
Punktów
37
Miasto
Tąpkowice (lotnisko Pyrzowice)
Bo według mnie nikt przy zdrowych zmysłach na forum nie poda Ci ile bierze naprawdę za roboczogodzinę, pamiętaj że potencjalni klienci też to forum czytają :cool:
A tak szczeże to dlaczego ja dysponując takim warsztatem jak na moim awatarze mam brać mniej niż ktoś kto ma super wyposażenie, ja się więcej muszę napracować, a w sumie może i moja usługa będzie lepiej wykonana niż w super warsztacie.:p

koksiu621

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Kudowa-Zdrój
spawacz ja na takich hu.... kładę niech sobie czytają a pózniej pójdą zesrać na komendę pamietaj że żyjemy w takim kraju że rząd zmusza nas do wszystkiego, a do kieszeni sami mają lewe wpływy i dlatego są afery i politycy bo grają swoje oskarowe role nie patrzą na takich ludzi jak my ;)

koksiu621

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Kudowa-Zdrój
ale z drugiej strony jak bys chciał mieć pełen legal na swoim zeby robić tylko u siebie to już nie jest tak łatwo ? ja wiem po sobie :) mój były szef nauczyciel tez buduje drugi warsztat ma 3 audice jego syn 2 robi z nim i ma sklep z czesciami im sie wiedzie bo byli ustawieni wczesniej a teraz jak bys sie chciał ustawić sam to jak ci pomoże panstwo ? :)

koksiu621

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Kudowa-Zdrój
właśnie i z tym wszystkim ciężko ruszyć bo narzucają chore ich pomysły co do końca nie mieszczą im sie w makówkach ;)

motodoktor

SuperMechanior
Punktów
50
Miasto
Woj.Pomorskie
Ostatnio czytałem ze Ruch Narodowy(ONR)Wejdzie do pilityki i pierwsze co zrobi to maksymalnie ułatwi zaczynanie małych biznesikow.Pisali ze ''Babcia'' jak stanie z jajkami czy grzybami na chodniku to nie bedzie karana jak do tej pory.Chca ponoc i całkowitego zniesienia zusu na poczatku działalnosci.Na koncu napisali ze Panstwo za wiele pomagac nie bedzie,ale przedewszystkim nie bedzie przeszkadzac chorymi przepisami i wymaganiami.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2310
Miasto
PZ
Ostatnio czytałem ze Ruch Narodowy(ONR)Wejdzie do pilityki i pierwsze co zrobi to maksymalnie ułatwi zaczynanie małych biznesikow.Pisali ze ''Babcia'' jak stanie z jajkami czy grzybami na chodniku to nie bedzie karana jak do tej pory.Chca ponoc i całkowitego zniesienia zusu na poczatku działalnosci.Na koncu napisali ze Panstwo za wiele pomagac nie bedzie,ale przedewszystkim nie bedzie przeszkadzac chorymi przepisami i wymaganiami.
Tusk jak wchodził do polityki obiecywał że zlikwiduje radary, czy coś w ten deseń, a Wałęsa miał zapłacić każdemu obywatelowi 100 000 000, Tymiński natomiast posługiwał się „czarną teczką”, w której miał mieć, według swoich oświadczeń, kompromitujące Lecha Wałęsę dokumenty, ogólnie kiedyś było polskie zoo
nie wiem czy pamiętacie :D

motodoktor

SuperMechanior
Punktów
50
Miasto
Woj.Pomorskie
Pamietam doskonale. Dzis po 20 latach mamy to samo zoo,z jednym tylko wyjatkiem,Zwierzeta bardziej agresywne i zarłoczne.Cały czas ''rzadzi'nami Ta sama banda od czasu okragło-stołowej balangi.Jedyne co robia to tylko sie zrecznie wymieniaja co jakis czas.Młodszym wyjasniam,ze wtedy to sprzedano i oszukano Polakow.
głowni gracze 2,22min
Dzieki tej nocy zdrady i obaleniu POLSKIEGO rzadu Olszewskiego dzis mamy niby polskie rzady, likwidowany Polski przemysł,niegodne zarobki i emerytury,4mln emigrantow.Banki w obcych rekach,Głowne media sa jedynie polsko jezyczne bo na pewno nie sa polskie.postepujace zubozenie spoleczenstwa,itd.itd

koksiu621

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Kudowa-Zdrój
wszystko panowie to prawda ale zaczynamy odbiegać od tematu i bierzemy sie za polityke ;)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2310
Miasto
PZ
no ale co tu zrtobić??? podniesiesz ceny napraw to ludzie będą złomować auta i kupować inne, żeby chociaż były w Polsce jakieś bogactwa naturalne ale co tu masz? na czym tu zarabiać? jestem ciekaw jakby to było gdybyśmy nie weszli do unii europejskiej :rolleyes:

motodoktor

SuperMechanior
Punktów
50
Miasto
Woj.Pomorskie
Nie wiem co by było gdybysmy nie weszli do uni,ale teraz juz wiem na pewno, ze czas najwyzszy z niej uciekac!!.Chociazby z powodu tych tysiecy debilnych przepisow i wymogów.Z drugiej strony to o jakiej uni my mowimy?? miały byc zrownane zarobki z unijnymi tak!!?? tym czasem zrównano tylko ceny(czasami jest jeszcze drozej) Wiec jak ten kraj ma sie rozwijac skoro ludzi na nic nie stac.Proste jest ze jak mam to wydaje,nie mam to nie wydaje.Jak zwykly kowalski zamiast 1500zł by miał 1500e(bo tyle powinien miec przy unijnych cenach) to by tak nie płakał jak mechanik mu 500zł powie.Pie...le taka unie!!czas skonczyc z tym cyrkiem. Unia.....rownosc,jednosc hahaha stek bzdur nic pozatym.

Do góry Bottom