• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jakie dobre męskie zapachy

konczel

Uczestnik
Punktów
3
Doradzicie jakieś dobre zapachy męskie, które długo trzymaja się na skórze?

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
205
Miasto
Świdnica
Według mnie olej napędowy. Długo sie utrzymuje i jest męski.

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
33
moja żona bardzo lubi zapach benzyny. poważnie.

adamarr

Gaduła
Punktów
4
Kilka zapachów jakie mi sie podobają
Azarro chrome
oraz zapachy od firmy Playboy
To ile zapach ""trzyma"" zalezy bardziej od producenta niz od cena. Niektore perfumy za 20zl sa trwalsze i mocniejsze od tych markowych za 200zl.

Niektorzy mowia ze testery najlepsze bo trzymaja miesiac, a niektorzy mowia ze to jedno i to samo. Osattnio również wypróbowałem sobie Love Desire i powiem Ci, ze jak na feromony to trzyma się bardzo dobrze.

slaweuszek

Zweryfikowany Mechanik
Porady
3
Punktów
379
Miasto
Gorzów Wielkopolski
A tak na poważnie - ja od X czasu używam kultowego czarnego Adidasa. Bardzo trwały zapach.

Marcin991

Bywalec
Punktów
2
Serio coś takiego może działać? Ogólnie zastanawiałem się nad kupieniem sobie feromonów i przetestowaniem czy to działa na kobiety ale trudno jest mi wyobrazić sobie że laski będą na mnie leciały tylko dlatego że mam na sobie feromony.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2284
Miasto
PZ
Serio coś takiego może działać? Ogólnie zastanawiałem się nad kupieniem sobie feromonów i przetestowaniem czy to działa na kobiety ale trudno jest mi wyobrazić sobie że laski będą na mnie leciały tylko dlatego że mam na sobie feromony.
Kobiety są bardziej skomplikowane niż zwierzęta, popsikaj się to zobaczysz, byle by nie było że suki zaczną ci gwałcić nogę

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
146
Miasto
Xxx
Używam na specjalną okazję prócz zapachu skarpet i potu Davidoff the game.. Na prawdę spoko

adamarr

Gaduła
Punktów
4
Ogólnie nie będą bo liczy się tutaj całokształt i wiele innych rzeczy niż zapach ale z góry będa do Ciebie pozytywniej nastawione. Kobiety ogólnie odczuwają o wiele wieksze przyciąganie, mężczyźni z kolei respekt i szacunek. Sam sobie kupiłem nie dla podrywu ale do pracy bo chciałem wywierać wiekszy wpływ na osoby z którymi pracuję jak również na klientów ( w poradnikach dla manipulacji w biznesie zalecają kupienie feromonów o ile są to rzeczywiśćie dobre i konkretne feromony).Ogólnie polecam mocniejsze feromony, dobre są Love desire o których tutaj wspomniałem, przetestowałem kilka zapachów ale te są najmocniejsze.

Marcin991

Bywalec
Punktów
2
A to działa tylko na osoby nowe czy równiez na te które się zna?

adamarr

Gaduła
Punktów
4
Feromony działają na nas i na otoczenie co do ludzi którzy nas znają hm może być różnie tak jak z samymi feromonami nie każdy produkt jest dla nas dobry feromony to dodatek ale fajny dodatek trochę pracy trzeba włożyć i w siebie np atrakcyjnośc czym jest - to stan umysłu im lepiej sie czujesz tym lepiej wygladasz a im lepiej wygladasz tym lepiej sie czujesz te stany się napędzają. Ogolnie podnosza pewność siebie,czujesz się pewniej oraz tym samym lepiej odzywa się do Ciebie otoczenie.

rezmel

Nowy
Punktów
0
Sam obecnie używam feromonów i w zasadzie można powiedzieć, że trudniej odnieść sukces używając feromonów, jeśli chodzi o kontakty ze znanymi nam osobami. Wtedy żadne pierwsze wrażenie nie wchodzi w grę. Osoba, która zna Cię już jakiś czas, ma jakiś utarty obraz Twojej osoby. Możesz jednak przetestować te o których tutaj wspomina kolega. Ale polecam kupienie sobie Love Desire w wersji czarnej, Jest to o wiele moncijeszy zapach.

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
382
Sądzę że trwałość nie jest najważniejsza ....lecz nuta zapachowa ,bo to ona działa na zmysły .

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1132
Miasto
trasa lublin siedlce
Panowie mam pytanie. Wczoraj rankiem poznalem kobietę przez neta z moich okolic. Pisalismy i rozmawialismy przez telefon caly dzien jak bylem na dyżurze. Wymienilismy sie zdjeciami. I ona wieczorem proponuje mi zebysmy sie spotkali w ustronnym miejscu . Czy brac ja od razu do hotelu? Mezatka dzieciata 15 lat młodsza i ładna.

Do góry Bottom