1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jakie oprogramowanie serwisowe wybrać w 2020 ?

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika 86kotek, 16-10 20.

1. 86kotek

86kotek Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich, od jakiegoś czasu poszukuje oprogramowania ktore wspomoglo by mi prace w warsztacie.
    Z chęcia posluchałbym waszych opinii, głównie zajmowałem się grupą VAG ale chcem rozszerzyć swoją działalność , póki co mam VCDS'a do Vagów i planuje zakupić Launch x431 Pro 3 jako ogólną diagnostykę, a w przyszłości już konkretne pod daną marke. Wybrałem Launcha bo wydaję się kompromisem pomiędzy ceną a funkcjonalnością.

Dotychczas znalazlem:
    1. Najbardziej popularną Autodatę, czy dalej wiedzie prym na rynku?
    2. HGS Data, ktoś używa i może się podzielić wnioskami?
    3. Haynes Pro, chyba najwiecej dobrego o tym sofcie slyszalem, czy to prawda?

Oprócz tego:
    ESI[tronic], dobrze rozumiem że to diagnostyka+serwisówka od Boscha? jakies opinie?
    Wurth WOW, czyli to samo co Delphi i Autocom, a w skład wchodzi serwisówka od Autodaty?

Póki co moim faworytem jest Haynes Pro, ale z chęcią zasięgnę waszych opinii.
    Pozdrawiam

2. Mega_mix

Mega_mix Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    Świętokrzyskie
    a może
    WorkshopData

3. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    246
    Miasto:
    Sląsk
    Powtarzasz się

4. 86kotek

86kotek Nowy

Docenione treści:
    0
    Czyli Haynes Pro, czy jest jakas inna?

5. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    246
    Miasto:
    Sląsk
    Worshop można dostać do testów na miesiąc ....
    za darmo ...

6. 86kotek

86kotek Nowy

Docenione treści:
    0
    Tak wiem mam i bardzo mi się podoba, HGS na 14 dni można dostać a Autodata jakies grosze za pierwszy miesiąc. Mnie z kolei interesuje zdanie innych, jak ten soft się sprawdza, opinie i ewentualne porownanie na przykład co któremu brakuje

7. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    2 054
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    U siebie w 80% korzystam z AD, w 20% z HGS. Wszystkie momenty, rozrządy, rodzaje paliw, rysunki pasków, ilości klimy, dane do ustawiania kół, rysunkiw zlewów i w wlewów oleju biore z AD, schematy głównie z HGS, wydaje, że jest ich więcej i mają jeden bardzo duży plus, są zaznaczone wtyczki z miejscem łączenia.

Misiakowski i 86kotek lubią to.
  8. blayders

blayders Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    173
    Miasto:
    Podkarpacie
    Ja do schematów mam AD , ale wersje na rynek brytyjski która dużo bogatsza w schematy elektryczne . Haynes Pro - miałem nie przypadło mi do gustu intercars głównie to wciska .

86kotek lubi to.