• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jakiej muzy słuchamy na swoich warsztatach;)

marian88

Uczestnik
Punktów
1
Miasto
Opoczno
czego słuchacie na swoich warsztatach zwykłe radyjko czy jakies internetowe? moze jakies linki?;)

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
627
Miasto
Centrum Kraju
Ja lubię posłuchać Ryśka Peję z Poznania
Styl życia gnoja, wódko pozwól mi żyć,Staszica story 4, 5 itd:D Rychu na poziomie słuchałem go za mało lata jak chodziłem na praktyki i słucham go teraz też "i nie zmienia się nic"

Ale podchodzi też każdego typu muzyka punk rock ,blues, zależy od pogody od samopoczucia itp dziś Peja np a jutro mogę słuchać the Beatles czy Rolling Stones'0w nie przeszkadza:D

rajson

Uczestnik
Punktów
11
Miasto
Łódzkie
Ja mam odpalone lokalne radio, RMF eskę, Zet. Zależy co będzie chciało odbierać na moim starym radiomagnetofonie

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
627
Miasto
Centrum Kraju
A zapomniał bym na YouTube w tel odpalam też mistrza z Motorhead Lemmy Klimster:D to był gosc

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1174
Albo radio ale generalnie w kółko to samo i wiadomości kowidowe to odpuszczam często gęsto albo używam CD z heavy metalem.
Jak mnie najdzie to włączam aplikacje YT na monitorze z monitoringu i puszczam sobie ulubione koncerty z ww muzyka. Muzyka ogólnie sprawia mi przyjemność i musi w moim życiu byc

Ostatnia edycja:

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2121
Miasto
PZ
Chciałem napisać temat ale widzę że już jest :D także lecimy z tematem:
Tak się złożyło trzy piosenki pod rząd leciały na rock FM 105.4

Do góry Bottom