• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kamera samochodowa.

Lebiedz

SuperMechanior
Punktów
141
Kup dobry uchwyt do telefonu i aplikacje zainstaluj ;)

Misiakowski

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
159
Miasto
Gdansk
Ja kupiłem kiedyś auchana za 99 mini camere plus kartę sd i śmiga nagrywa i w dzień i w nocy w hd także już 3 lata i jest ok wielkości 5na 5cm

alf28

SuperMechanior
Punktów
158
Miasto
wieś
też miałem na oku tego navitela ,ale był ostatni na wystawie, i kupione mio c325 fajne proste menu ,ale brak trybu parkingowego

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1001
Miasto
Koszęcin
Podlacze sie musze wymienic u siebie i zony. Od slonca obiektywy zmatowiały

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
W miarę fajnie nagrywa. Po niedzieli wstawię film z podglądu. W nocy zobaczę. Czułość w miarę. Na hard jak się ustawi to wystarczy w dziurę wjechać i robi zapis.

dimitriew

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
602
Miasto
Radom
Ja korzystam z mio mivue 795 wifi i powiem, że szału nie robi. Czytałem opinie roznych chińczykow o połowę tańsze i robią lepszą robite niż te "firmowe".

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
Też tak słyszałem. Zaletą tej jest szeroki kąt nagrywania 170 stopni.

jhosef

SuperMechanior
Punktów
30
Miasto
Gdańsk
Ja wybierałem po jakości nagrań na YT i wielkości urządzenia. Zależało mi na jak najmniejszej.
Teraz wiem, że warto jeszcze brak pod uwagę zasilanie z kondensatorów zamiast baterii.
Ta po około roku umiera bo warunki są w samochodzie skrajnie słabe dla aku Li-ion. Albo mróz albo piekarnik.

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
niestety, ale youtube strasznie tnie jakość jak nie ma się konta premium. i dopiero teraz zauważyłem, że nie miałem max ustawień włączonych :)

Zbyhu88

Uczestnik
Punktów
1
Miasto
Wrocław
lepiej coś kupić na polskim rynku aby mieć gwarancję jak coś się stanie to łatwo o reklamację. Dobre parametry sprzętowe mają kamerki Mikavi. Zobacz np PQ1.

markiz

Uczestnik
Punktów
4
Ale w Chinach wszystko jest tańsze:), tylko co w przypadku reklamacji. Ja kiedyś zamówiłem zegarek tańszy o ponad połowę, tylko co z tego jak moduł miał uszkodzony. Za niższą cenę jest ryzyko, jest zabawa.

sylwekdm

SuperMechanior
Punktów
263
Miasto
Dolnośląskie
Można kupić w Chinach i mieć gwarancję w Polsce, ale moim poście nie o to chodzi. Ta kamerka to straszne barachło no name- w Polsce sprzedawana przez importera pod inną nazwą niż w Chinach - pooglądaj i poczytaj opinie na youtube.
- za 400 zł można mieć lepszy kupiony nawet w Polsce np.
https://mirapolnext.pl/wideorejestr...RM_zpyu1U6uTmGif9DgFmd-9OW1xpikxoCGykQAvD_BwE (na aledrogo jeszcze taniej)
z gps, wifi, asystentem pasa ruchu, przyklejaną na szybę, oraz dedykowaną aplikacją do podglądu na żywo, kopiowania, usuwania itd. a nie telewizorek na przyssawke która przy upałach będzie odpadała.
Tu masz znowu ten sam sprzęt pod inną nazwą:
https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-go-se.bhtml

Do góry Bottom