• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kamoka części - opinie

SajmonMB

SuperMechanior
Punktów
61
a co sądzicie o częściach firmy kamoka? stosujecie je?

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
205
Miasto
Xxx
Tak na kamoke nigdy nie narzekalem i wiele aut klientow na tym lata jak do tad zero reklamacji i pretensji

SajmonMB

SuperMechanior
Punktów
61
ja ostatnio założyłem całe zawieszenie wielowachaczowe do passata b5 klientowi cena nie byla wygórowana, również często filtry kamoki używam klocki tarcze i dlatego jestem ciekaw jakie macie doświadczenia z tą firmą

waylander

Początkujący
Punktów
1
Miasto
warszawa
Wiadomo to tani chinczyk ale przez wiele lat bylo ok. Ale ostatnio chyba cos pozmieniali bo mam mase reklamacji. Szczegolnie wraca dużo zawiechy i amortyzatorow. Masakra.

gerpard

Początkujący
Punktów
0
Wiadomo to tani chinczyk ale przez wiele lat bylo ok. Ale ostatnio chyba cos pozmieniali bo mam mase reklamacji. Szczegolnie wraca dużo zawiechy i amortyzatorow. Masakra.

Szukam opinii o kamoce w necie i moje pytanie czy warto bawić się w ich części czy serio jest tak jak pisze kolega ze jest masa reklamacji. Ewentualnie co byście mi polecili jeżeli nie kamoka?
Pzdr.

nieldos

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
281
Miasto
Zachodniopomorskie
Ja omijam Kamoke szerokim łukiem... Jeszcze jak w Szczecinie latał Aleks to lubili zalewać tym badziewiem... Moim zdaniem lepiej dopłacić troche groszy i zakupić coś z lepszej półki...

gerpard

Początkujący
Punktów
0
Ja omijam Kamoke szerokim łukiem... Jeszcze jak w Szczecinie latał Aleks to lubili zalewać tym badziewiem... Moim zdaniem lepiej dopłacić troche groszy i zakupić coś z lepszej półki...

nieldos a co innego byś polecił lub co sam montujesz?

nieldos

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
281
Miasto
Zachodniopomorskie
Powiem Ci szczerze, że jestem zwolennikiem takich firm jak KYB-a, Lemforder, Zimmermann czyli osobą, która wierzy w to że płaci za jakość... dużo osób twierdzi, że płaci się za logo ale ja nie mam zwrotów ani reklamacji na tego typu części... Owszem jak klient przywozi swoje graty to je montuje i też na nich ludzie latają... Kwestia jest taka, że dużo zależy od tego jak kto dba i eksploatuje auto..

dancik

Początkujący
Punktów
0
Ja akurat nigdy z Kamoką nie miałem problemów

A ja akurat miałem problem i nigdy więcej nie chce tego g...na u siebie widzieć. Z dobrych jakościowych i cenowych w mojej opinii polecić ci mogę SKV. Zaciski i piasty ich marki są dobrej jakości i nie narzekam na nich. Weź coś od nich na próbe i myśle ze nie będziesz żałował a później daj znać co i jak ;)

lisek171

SuperMechanior
Punktów
34
W miarę przyzwoity chinol łożyska śmigają, amorki tak sobie, wymieniałem na gwarancji uznali, niecały rok użytkowania lewy 70% prawy 40%

Ondraszek

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
130
Miasto
Nowy Sącz
Kamoka jest dystrybutorem,tylko,co zamówi to, to jest w pudełku,podobnie jak polski Hart,są części ,które można kupować,ale są takie jak np.amorki,których się nie kupuje u żadnego z nich.

maq23

Początkujący
Punktów
1
Tani chinol... odradzam każdemu kto o nich pyta.

dorian87

Nowy
Punktów
0
Panowie mam pytanko, czy Kamoka nadal jest taka jak jest opisywana w tym temacie, pytam bo sprzedawca mi poleca piasta właśnie z tej marki? Jeśli nadal ma taką opinie jak wyżej to polecicie może inną markę?

maq23

Początkujący
Punktów
1
Panowie mam pytanko, czy Kamoka nadal jest taka jak jest opisywana w tym temacie, pytam bo sprzedawca mi poleca piasta właśnie z tej marki? Jeśli nadal ma taką opinie jak wyżej to polecicie może inną markę?

Jedyne co ci mogę powiedzieć, to żebyś zmienił sprzedawcę, bo wciska ci tani ryż.

Do góry Bottom