1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

KAPITALNY REMONT Octavia I 1.9 AGR

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika mania996, 26-03 20.

1. mania996

mania996 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Witam .
    Chciałbym aby któryś z kolegów z forum przedstawił mi bliższe koszta oraz doradził naprawę silnika w mojej kurze.
    Octavia I (1u5)
    1.9 90 AGR
    ROK 2003
    Szkoda mi sprzedawać sporo mam włożone w wygląd, zawieszenie oraz wnętrze.

Auto głośno chodzi słychać już szklanki,od wymiany do wymiany ubywa gdzieś litr/1,2 oleju. Auto ma nalatane 370 tyś, turbo przepuszcza olej, w skrzyni będzie do zmiany łożysko oporowe. Na zimnym strasznie dymi. Pytanie czy warto rozłożyć silnik zrobić pierścienie, kpl. Regenerację głowicy , turbo skrzynie czy szukać innego silnika. Na swap jeszcze finansowo gotowy nie jestem chociaż chciałbym włożyć 3.2.
    Przybliżycie mi koszta naprawy może macie inne sugestie.