1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Klepie w silniku e90 320d 150km

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika paxstor, 10-07 18.

1. paxstor

paxstor Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Panowie może ktoś pomoże bo już pomysłów brakuje, mam w swojej e90 320d 150km problem że, coś klepie w silniku ale tylko podczas przyśpieszania (czyli pod obciazeniem) na postoju nic nie słychać nawet jak dodaje gazu, jak się rozgrzeje jest troche lepiej ale bez rewelacji, ma też czasami tak że, wogole prawie nie słychać tego klepania, zdejmowałem niedawno misę, na panewkach brak wyczuwalnego luzu, na swozniach tłoka tak samo, klapy z kolektora wywalone jakiś czas temu, były całe, co jeszcze mozna sprawdzić?

2. PySIEK

PySIEK Uczestnik

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    Podlaskie
    Adres strony:
    Przez wtryski tez moze klepac

3. paxstor

paxstor Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Sprawdzałem korekty i na przelewie, dwa wtryski podmieniłem ale nic to nie pomogło, a może miał ktoś przypadek zeby dwumas stukał przy przyspieszaniu?
    Sprawdziłem już panewki, sworznie tłokowe, łańcuch też ok

4. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    a rozrzad ?

5. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    553
    Miasto:
    Szczecin
    Odwiedź warsztat, prędzej się to określi. Moja szklana kula odmówiła posłuszeństwa.

6. paxstor

paxstor Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Auto jest w warsztacie, rozrzad jest ok, sprawa nie jest taka prosta bo klepanie jest tylko podczas jazdy, na postoju mozna sobie gazować i jest wszystko ok, ciezko jest zdiagnozować co i gdzie, silnik osłuchany stetoskopem i nie słychać nic...