• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Koło zamachowe bmw LUK/SACHS/VALEO

DwaLitry

SuperMechanior
Punktów
0
Witam Panowie jakie polecacie koło dwumasowe? sachs/luk/valeo?

ponoć w pudełku luk i sachs można znaleźć na odwrót albo luka albo sachsa i to samo w przypadku luka

oglądałem ten film

i tam pokazują dwa koła luk plus jedno stare gdzie stare ma mniejszy luz niż dwa nowe :) komentarze rózne są.Generalnie niby mniej negatywnych opinii zebrał sachs.Ale kupując go można dostać luka w pudełku sachs.Na pewno montowaliście nie jedno sprzęgło i dwumas.Jakie bierzecie? mieliście reklamacje?

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2674
A ten znowu zaczyna...:)

Ondraszek

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
111
Miasto
Nowy Sącz
W życiu nie kupiłbym dwumasy bez sprawdzenia w sklepie,trzy koła na stół i sprawdzam,które się nadaje do montażu,jedno pewne,LUK bym nie kupił,te uwagi tyczą się tylko jego.

nanab

SuperMechanior
Punktów
119
Miasto
Bydgoszcz
Najlepiej kupić normalny samochód bez takich wynalazków, które służą tylko do tego, żeby się sypały i wyciągały kupę kasy na niepotrzebne naprawy.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
251
Miasto
Podkarpacie
Jak koło ma wadę fabryczna to może sie szybko sypnąć reszta to stan osprzętu silnika . np. wypierdo..... w kosmos wtryskiwacze , niesprawna klapa gasząca , kiepski rozrusznik itd . i mamy przepis że koło po 20-30 tys. jest z powrotem do wymiany .

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
210
Miasto
Świdnica
Znowu zaczynasz mulić chłopie?? Kogo i teresują twoje tozterkinze sprzęgłem i dwumasą w aucie??

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
92
Miasto
Okolice Krakowa
Nie widziałem wcześniejszych postów autora, nie wiem skąd taka niechęć do tego tematu, ALE ja uważam, że jest warty kontynuowania. O ile trafi się jakaś dwumasa wadliwa i trzeba ściągać na reklamację w jakiejś Beemce pędzonej na tył to spoko, bo robota na kilka godzin z przerwą na kawę. Ja niestety będę miał reklamację na dwumas w Multitronicu w 2.0 TDI i już na samą robotę mnie telepie, bo to jest tak wielkie, ciężkie i nieporęczne ku*wisko, że dramat. Ile wytrzymał nowy dwumas z LUKa? Całe 18tyś km.

Piotrek_211

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Gryfino
Nie widziałem wcześniejszych postów autora, nie wiem skąd taka niechęć do tego tematu, ALE ja uważam, że jest warty kontynuowania. O ile trafi się jakaś dwumasa wadliwa i trzeba ściągać na reklamację w jakiejś Beemce pędzonej na tył to spoko, bo robota na kilka godzin z przerwą na kawę. Ja niestety będę miał reklamację na dwumas w Multitronicu w 2.0 TDI i już na samą robotę mnie telepie, bo to jest tak wielkie, ciężkie i nieporęczne ku*wisko, że dramat. Ile wytrzymał nowy dwumas z LUKa? Całe 18tyś km.
Cześć
Reklamowała już dwumase? Uznali reklamacje ?

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
92
Miasto
Okolice Krakowa
Jeszcze nie, właściciel auta ma sporo jazdy i nie może sobie teraz pozwolić na odstawienie auta. Jak coś będę wiedział to na pewno dam znać.

Do góry Bottom