• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kod do radia Chrysler

Danielsan1

Nowy
Punktów
0
Dzien dobry.
Potrzebuje kod do radia chrysler
Part. No 05064191AE
S/N T H1 AA 173 6J 7594
Date code 1736
Supplier 56401B
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

janic

Nowy
Punktów
0
Dobry wieczór, witam wszystkich. Proszę o pomoc, mam 2radia Chrysler obydwa bez kodu, więc nawet nie mam jak spradzić, P 04704345AB-J TQEAA341816791. Drugie to P4704345-G TQAAA285686418.
Z góry dziękuję.

pawel74787

Nowy
Punktów
0
Dzień dobry,
Posiadam radio Chrysler w PT CRUISER, czy może ktoś pomóc z kodem do radia? Niestety kupiłem bez kodu i nie mam możliwości otrzymania go od sprzedawcy,
Dane radia
P/N P04858543AE-A
DATE CODE 3110
SUPPLIER 17719A
S/N TQ1AA3110A0210
Dziękuję i Pozdrawiam

pawel74787

Nowy
Punktów
0
Witam, chciałem wtrącić tylko swoje spostrzeżenie
Po zablokowaniu radia czyli pojawieniu się "WAIT" nie musiałem czekać kilku godzin na włączonym radiu aby się odblokowało, poprostu zamknąłem auto pilotem i poszedłem do domu, na drugi dzień włączam zapłon i radio a tu niespodzianka, "CODE" no i oczywiście po wpisaniu kodu radio działa,
Opisałem ponieważ wszędzie piszą że trzeba około 2 godzin trzymać włączone radio aby odblokować gdy pojawi się "WAIT", wygląda że nie zawsze,
Pozdrawiam

janic

Nowy
Punktów
0
Po zablokowaniu radia czyli pojawieniu się "WAIT" nie musiałem czekać kilku godzin na włączonym radiu aby się odblokowało, poprostu zamknąłem auto pilotem i poszedłem do domu, na drugi dzień włączam zapłon i radio a tu niespodzianka, "CODE" no i oczywiście po wpisaniu kodu radio działa,
Opisałem ponieważ wszędzie piszą że trzeba około 2 godzin trzymać włączone radio aby odblokować gdy pojawi się "WAIT", wygląda że nie zawsze,
Pozdrawiam
Tak, to prawda . Mam radio wyjęte z auta, podpięte było do zasilacza, zostawione na noc bez zasilania, rano również wyświetliło komunikat CODE

Encore

SuperMechanior
Punktów
325
Pozdrawiam.
Nie znasz sie to nie wprowadzaj w błąd. 2 h musisz czekać przy ostatniej próbie a 1 h przy 10tej próbie a jak masz 4 próbe to masz parę minut, potem się czas mnoży. Pewnie miałeś 4 próbę i czekałeś około 1-2 lub 4minuty, to nawet nie zdążyłeś auta zgasić i wyjść a wait zniknął.

Jwawor0211

Nowy
Punktów
0
Nie znasz sie to nie wprowadzaj w błąd. 2 h musisz czekać przy ostatniej próbie a 1 h przy 10tej próbie a jak masz 4 próbe to masz parę minut, potem się czas mnoży. Pewnie miałeś 4 próbę i czekałeś około 1-2 lub 4minuty, to nawet nie zdążyłeś auta zgasić i wyjść a wait zniknął.
Witam mógłbym prosić o kod do radia do pt cruiser o numerach P05091601AE
DATE CODE 1464

Do góry Bottom