1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kod do radia opel corsa c 2004

Dyskusja w 'Opel' rozpoczęta przez użytkownika Eugeniusz1995, 1-07 20.

1. Eugeniusz1995

Eugeniusz1995 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Proszę o pomoc w odzyskaniu kodu bezpieczeństwa do radia w opel corsa c 2004 r. Da radę go odzyskać poprzez numer seryjny? (zdjęcie w załączniku) Czy trzeba go odczytać z pamięci eeprom? Z góry dzięki za każdą pomoc. Pozdrawiam.

SIEMENS VDO
    330886636
    NO.: 13 122 932
    TYPE: CDR2005 (E)
    UY8

Tutaj link do zdjęcia: https://www.szybkiplik.pl/4WnL5ZnAhT

Ostatnio edytowano: 1-07 20
  2. marianno3000

marianno3000 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Raczej eeprom odczyt .

3. Eugeniusz1995

Eugeniusz1995 Nowy

Docenione treści:
    0
  4. maciek.k-k

maciek.k-k SuperMechanior

Docenione treści:
    574
    Miasto:
    OPOLSKIE
    Daj sobie z tym czymś spokój bo klips tak lichy ze 5 złotych szkoda a jak masz wydać 30 pln na to coś to daj zarobić innej osobie która ogarnia temat i wiele więcej od ciebie nie weźmie

buli.31 lubi to.
  5. Eugeniusz1995

Eugeniusz1995 Nowy

Docenione treści:
    0
    No nie wiem czy jest tak dużo do ogarniania. Mogę spokojnie spróbować to zrobić. Nie jest to duży wydatek. Na Ali da się kupić taki programator za 15 zł. Wystarczy kupić programator pobrać do niego darmowe oprogramowanie zapis kod w rozszerzeniu bin i odczytać pin przy pomocy oscr. Wydaje się być proste tyle, że ostatni raz bawiłem się z pamięcią eeprom w technikum i nie wiem czy pójdzie wszystko po mojej myśli. Jak myślicie? Jakie jest wasze zdanie? Ile wziąłby elektryk za coś takiego?

6. buli.31

buli.31 Bywalec

Docenione treści:
    126
    Miasto:
    BYDGOSZCZ
  7. Eugeniusz1995

Eugeniusz1995 Nowy

Docenione treści:
    0
    Ok. Czy byłby ktoś tak miły i podesłał mi tu link do kalkulatora, w którym mógłbym sobie obliczyć kod z bina? Pamięć to 24c16. Na tym filmie ktoś wgrywa code off. Wolałbym to zrobić przez kalkulator. I dzięki za pomoc.

8. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    95
    Miasto:
    Częstochowa
    Zapodaj bina to ci odczyrają.

9. Eugeniusz1995

Eugeniusz1995 Nowy

Docenione treści:
    0
    Spoko. Jak tylko dostanę programator z Ali i ściągną wsada to napisze. Jeszcze raz dzięki za pomoc.