• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kod do radia scenic 2 2006r

sylik

Początkujący
Punktów
0
Witam,
potrzebuje kodu do radia:
Pod kodem kreskowym- 8200484428TU728

Załączniki

• image_16848385.JPG
    image_16848385.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 7
  • image_67147521.JPG
    image_67147521.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 7

sylik

Początkujący
Punktów
0
kod 5254
W sprawach dotyczacych forum pisac na forum lub prywatna wiadomosc
kontakt do mnie poza forum:
mail: Lynx222@tlen.pl
tel 605 789 384
pozdrawiam
Niestety nie ten kod.
sam doszedłem do wniosku ze na zdj to U wyglada jak V troche i kod z v zadziałał ;) Niemcy jednak to dziwny kraj

Mesiek

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
390
Miasto
PLE
Zarejestrował się na forum dla kodu i jeszcze chce ludzi pouczać!

slaweuszek

Zweryfikowany Mechanik
Porady
2
Punktów
366
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Tak się zastanawiam, jaki Wy macie cel aby rozdawać za darmo kody do radyjek ludziom, którzy tylko po to weszli tu na forum ...

sylik

Początkujący
Punktów
0
Tak się zastanawiam, jaki Wy macie cel aby rozdawać za darmo kody do radyjek ludziom, którzy tylko po to weszli tu na forum ...
Haha a to widze Ty stworzyłeś aplikacje z kodami, Ty masz bazę kodów i typów radia ? Ze chcesz pobierać za to dudki? SlaweuszekJanuszek ...

Encore

SuperMechanior
Punktów
309
Miasto
Częstochowa
Haha a to widze Ty stworzyłeś aplikacje z kodami, Ty masz bazę kodów i typów radia ? Ze chcesz pobierać za to dudki? SlaweuszekJanuszek ...
Nie uzywam aplikacji kolego tylko bazy płatnej większość tych twoich aplikacji to lipa

Ostatnia edycja:

sylik

Początkujący
Punktów
0
Nie uzywam aplikacji kolego tylko bazy płatnej większość tych twoich aplikacji to lipa
Gosciu nie moich a ogólnodostępnych- to zasadnicza różnica ;) moim zdaniem nie lipa bo sprawdziły sie w 100% i ściągnąłem 3 apki i kazda pokazałem ten sam prawidłowy kod. Pewnie boisz sie ze ludzie przestaną Ci płacić za cos co jest to znalezienia w pare sekund .. tylko $ w oczach .. zero empatii

Encore

SuperMechanior
Punktów
309
Miasto
Częstochowa
Gosciu nie moich a ogólnodostępnych- to zasadnicza różnica ;) moim zdaniem nie lipa bo sprawdziły sie w 100% i ściągnąłem 3 apki i kazda pokazałem ten sam prawidłowy kod. Pewnie boisz sie ze ludzie przestaną Ci płacić za cos co jest to znalezienia w pare sekund .. tylko $ w oczach .. zero empatii
Powodzenie szukaj do VW, AUDI Skoda, Seat Opel i wiele wiele innych modeli, owszem są aplikacje ale jak ci pisze od początku, to jest kropla w morzu a co do opłat to 80% pobieram z tych których się nie da z apk ( ciekawe czy ty za darmo pracujesz?) , bujaj dalej w twojej wierze, Tak po za tym zobacz ile ludzi wchodzi po kody gdzie są apki? Tak na koniec mimo co cię pozdrawiam, bo robi się spam w temacie.

sylik

Początkujący
Punktów
0
Powodzenie szukaj do VW, AUDI Skoda, Seat Opel i wiele wiele innych modeli, owszem są aplikacje ale jak ci pisze od początku, to jest kropla w morzu a co do opłat to 80% pobieram z tych których się nie da z apk ( ciekawe czy ty za darmo pracujesz?) , bujaj dalej w twojej wierze, Tak po za tym zobacz ile ludzi wchodzi po kody gdzie są apki? Tak na koniec mimo co cię pozdrawiam, bo robi się spam w temacie.
Nie tłumacz sie tutaj bo nie ma to sensu. Praca jest wtedy gdy sa brudne rece a nie podanie komuś numerku i kreowanie tego jakos wielkie rozszyfrowanie enigmy ..
Wiecej luzu w ta smutna pogodę

Encore

SuperMechanior
Punktów
309
Miasto
Częstochowa
Nie tłumacz sie tutaj bo nie ma to sensu. Praca jest wtedy gdy sa brudne rece a nie podanie komuś numerku i kreowanie tego jakos wielkie rozszyfrowanie enigmy ..
Wiecej luzu w ta smutna pogodę
tak niech ci będzie, jedź do aso VW niech ci dadzą za darmo kod do radia i powiedz im " Panie daj za darmo kod bo to nie praca, nie masz brudnych rąk" Człowieku ile zawodów jest (biurowych choćby) a ty takie porównania dajesz, człowieku uczepiłeś się jak rzep psiego ogona, wyluzuj już i nie pisz już proszę cię, bo uwierz mi mechanik to nie jedyna praca na świecie. Pozdrawiam! Spdam z forum szkoda czasu.

Mesiek

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
390
Miasto
PLE
I tu prośba do moderatora żeby ukrucić proceder rozdawania kodów radia za darmo tylko jakoś to rozsądnie
Automatyczne połączenie postów:

Rozsądnie określić na jakiejpodstawie będziemy udostępniać. Bo jak widać wyżej chęć nieodpłatnej pomocy daje odzwierciedlenie w chamstwie jako podziękowanie.

sylik

Początkujący
Punktów
0
tak niech ci będzie, jedź do aso VW niech ci dadzą za darmo kod do radia i powiedz im " Panie daj za darmo kod bo to nie praca, nie masz brudnych rąk" Człowieku ile zawodów jest (biurowych choćby) a ty takie porównania dajesz, człowieku uczepiłeś się jak rzep psiego ogona, wyluzuj już i nie pisz
I tu prośba do moderatora żeby ukrucić proceder rozdawania kodów radia za darmo tylko jakoś to rozsądnie
Automatyczne połączenie postów:

Rozsądnie określić na jakiejpodstawie będziemy udostępniać. Bo jak widać wyżej chęć nieodpłatnej pomocy daje odzwierciedlenie w chamstwie jako podziękowanie.
Ukrócić proceder hahahahah a to widze kolejny właściciel kodów od każdej marki i rości sobie prawo do zarabiania na tym ... wiecej pokory.
ja odpowiadając na kod ktory dostałem (bledny) nie obraziłem nikogo ani nie użyłem chamstwa. Ba! Nawet podalem rozwiązanie .. uwaga - za darmo!!
Caly ten zbędny temat wynika tylko z powodu wybujałego ego ludzi którzy chcą zarobić na wszystkim co sie da i pewnie swoich klientow tez golą do zera ...
Jestem ciekaw czy jeden z drugim idąc do jakiegokolwiek urzędu / albo dzwoniąc do operatora bo zagubiliście albo nie dostaliście od poprzednika kodu Np. Do klatki, kodu puk, nr polisy czy czegos innego... przeciez ktos musi znaleźć w systemie! zimny prysznic dla was.
Jak jeden z drugim uważa to za ciężka praca podać komuś kod ktory sie zgubił to niech tego nie robi bo sie przepracuje .. i to za darmo ...
Chamstwem jest dopominanie sie o kase za tak prosta rzecz.

Mesiek

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
390
Miasto
PLE
Celem naprostowania dodam że odbiorcy kodów radii wpłacali daniny w kwocie takiej na jaką im sumienie nakazywało na wskazaną przez forum fundację pomagającą chorym dziecią. Więc nie wykrzykuj że użytkownicy forum dorabiają się na Twoim nieszczęściu. A moją sugestią jest żeby ten sposób rozliczeń powrócił. Mało tego powinnien być dopracowany w kwestii konkretnych kwot i sposobie weryfikacji tych że danin. Ale o tym zadecyduje góra. A Ty jak już dysponujesz dekoderami (aplikacjami) do odzyskiwania kodów radii możesz codziennie tu zaglądzać i wspomagać pomoc wraz z nami. Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam.

Do góry Bottom