1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Konserwacja nie schnie

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika Bakkary, 14-09 20.

1. Bakkary

Bakkary Początkujący

Docenione treści:
    6
    Witam , mam problem z konserwacja która nie schnie , samochód przygotowany był do konserwacji czyli myty i odtłuszczony , potem podkład i konserwacja ( Ranal Rubber ) i od ponad roku kapie , dałem się namówić na ta konserwacje i teraz żałuje ale muszę coś zrobić , pytanie czy jakiś sposób jest na powstrzymanie kapania , czy od nowa muszę to zmyć wszystko i zakonserwować od nowa oczywiście broń Boże już nie Ranalem

2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    6 111
    Miasto:
    turek
    To ile tego nawaliłeś że od ponad roku kapie?

3. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    146
    Pewnie co innego mu kapie ;)

alf28 lubi to.
  4. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    487
    Miasto:
    Centrum Kraju
    jak mi kumpel wstawial progi w golfiku to przy okazji czyms machnal blotniki od spodu lepi sie do tej pory..zmylem to i pomaluje podkladem epoksydowym plus na to masa z barankiem firmy boll..

teraz rolniki orają pola wpierdancz sie po oranym pare razy to ziemia zachlyści i nie będzie kapać.:D

arni_poznań lubi to.
  5. Bakkary

Bakkary Początkujący

Docenione treści:
    6
    2 warstwy w nadkolach 3 tak jak zawsze nie robię tego pierwszy raz , stosowałem różne środki ostatnio boll i nic się nie działo nigdy , to dziadostwo polecił mi kolega i masz teraz problem się zrobił

6. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    6 111
    Miasto:
    turek

Vicia lubi to.
  7. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    487
    Miasto:
    Centrum Kraju
    ładnie kryje ...w "jedynce" tez tak zamierzam zrobić ino czesci metalowe odzielone od podwozia to tylko w pioch i lakier proszkowy i nie ma lipy same dęby

z calego podwozia to będziesz zmywał??

8. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    6 111
    Miasto:
    turek
    Po nałożeniu trzeba się na żwirownie przejechać, parę bączków i podwozie zabezpieczone jak ta lala.

9. Bakkary

Bakkary Początkujący

Docenione treści:
    6
    Ja wiem ze was śmieszy ten temat mnie jednak nie bo będę cały uj bany jak świnia czyszcząc ten syf , dlatego pytam czy jest inna opcja , ale jeśli nikt nie przerabiał tego tematu to wiem co robić czyli czyszczenie i nałożenie od nowa

10. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    487
    Miasto:
    Centrum Kraju
    no innej opcji nie ma raczej .sproboj to rozmoczyć czyli do ropownicy benzyny pod sprezarka i "maluj"
    szmatami wycieraj skrob szpachelką.
    ja tak robilem na koniec acetonem odtłuścilem ..tylko tyle ze ja mam wszystko po rozbierane...a ićta w h.j z tymi klamotami:D

11. alf28

alf28 Bywalec

Docenione treści:
    129
    Miasto:
    wieś
    wybrać remontowany odcinek drogi, i dojeżdżać nim do pracy.