• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

który moduł do haka?

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
55
Miasto
Wołomin
Wszystko kwestia pieniędzy oczywiście ale było by najlepiej gdybyś kupił wiązke z modułem od westfalii. Wtedy cały hak leci po can . Zawsze dołączają pełną instrukcję + zrobisz kodowanie będzie pięknie hulac . Te uniwersalne to różnie z nimi bywa

stefanex

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
Grójec
No i dobra, kupiłem tego wittera, podłączyłem i kibel jakiś.
Na każdym pinie w gnieździe przyczepy jest około 8 wolt. Nieważne czy się pali dane światło czy nie.
Czy jakoś to trzeba aktywować jeszcze? Liczyłem na to, że jednak nie. W ogóle mogę tam woltomierzem sprawdzać te piny czy jednak przyczepe trzeba podłączyć. Moduł ma niby wskaźnik spalonej żarówki przyczepy (w sensie sygnał dźwiękowy).

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
55
Miasto
Wołomin
Tego się nie aktywuje masę masz napewno dobra??
Automatyczne połączenie postów:

Przyczepę musisz podłączyć i wcisnąć najlepiej stop inaczej modul się nie uaktywni

Ostatnia edycja:

stefanex

Uczestnik
Punktów
0
Miasto
Grójec
Witaj, dzięki za odpowiedź.
Doszedłem do tego w końcu. Sprawdzałem żarówką 5W. Się okazuje, że to za mało jest. A wpadłem na to, że przy próbie sprawdzenia świateł stopu ten moduł zaczął wyć - czyli spalona żarówka w "przyczepie". Podłączyłem 21W - również wyje (w sumie to poprawnie, bo ma być 2 x 21W). Ale światła działają. 21W również musi być na kierunki (sprawdzałem poprzednio 5W). 5W to na pozycyjne.

Do góry Bottom