• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Kto na czym pracuje (?)

mar.wo

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Racibórz
obdstarpolska.com
Jeśli liczniki, immo-klucze, piloty , karty, smart key, synchro immo, wymiana ecu to mogę polecić Key Mastera lub Key Mastera DP. Tym pracuję codziennie i sprzedaję również. Nie chcę pisać więcej zeby nie było, że krypto reklama ale zainteresoawani mogą kliknąć w czerwony napis " zobacz ofertę " w moim podpisie i poczytać więcej.

Bizonekkk

Nowy
Punktów
0
Witam. Teraz jakie program polecacie aby miał auta do 2019 roku ? Pozdrawiam. Liczę na odświeżenie tematu

Kamiltrike

Nowy
Punktów
0
Witam wszystkich, a czy ktoś pracuje lub pracował na mega macs 77? Może ktoś o tym powiedziec.nie ma za wiele informacji na necie o tym gutku. Nie jest tani. Nie chciał bym kupić czegoś co mi będzie później leżało

Kamiltrike

Nowy
Punktów
0
Problem polega na tym że nie ma za bardzo skąd wziąć go na testy. Hurtownie mówią że za drogi, albo że lepszy kts.
Ogólnie zastanawiam się nad mm56. Albo 77. Ewentualnie texa TXT idc5 i dokupić parę serwisowek oryginalnych.

Ostatnia edycja:

david2291

SuperMechanior
Punktów
110
Zapomnij ze texa wszystko ogarniesz. Uzywam od 3 lat i ogolnie nie narzekam ale ma plusy i minusy. Jedno auto lepiej drugie gorzej.
Mam jeszcze snap on i launcha z uniwersali ale uwazam ze texa jest od nich lepsza

Kamiltrike

Nowy
Punktów
0
Chyba wybór padnie ma gutka 56 a w razie czego dokupię coś z serwisowek, vcds jest. A co do francozow?

Adam Gmail

SuperMechanior
Punktów
23
Problem polega na tym że nie ma za bardzo skąd wziąć go na testy. Hurtownie mówią że za drogi, albo że lepszy kts.
Ogólnie zastanawiam się nad mm56. Albo 77. Ewentualnie texa TXT idc5 i dokupić parę serwisowek oryginalnych.
Pamiętaj, że hurtownia mając w ofercie mnóstwo urządzeń poleci Ci to na czym mają największy zarobek mając w nosie to czy tego potrzebujesz czy nie. Dlaczego Bosch jest "najlepszy" do wszystkiego w opinii hurtowni ? Najwyższa cena, najwyższy profit tyle. A potem kupujesz takiego KTS-a podpinasz do np. do Subaru i się okazuje, że to jednak nie tak miało być :)

Kamiltrike

Nowy
Punktów
0
Wiem wiem. Domyśliłem się i poczytałem. W dodatku abonamenty są kolosalne. O czym już nie mówią tak jasno

Iredo

SuperMechanior
Punktów
71
Na pewno coś tam działa, ale tym diagnozujesz chyba tylko silniki i skrzynie.
Pieniądze to duże nie są więc hobbystyczne można się pobawić.

Kyasupa

Nowy
Punktów
0
Hej, cześć, witam, jestem nowy na forum, ale już zauważyłem, że jest tu fajny klimat i ciekawi ludzie. No ale ja nie o tym, odgrzeje temat jak bigos z komunii, jestem tak zwanym "nadwornym mechanikiem" czyli naprawiam auta rodzinie i znajomym co mówi samo za siebie, że są to bolidy najróżniejszych marek. No i nie ściemniając od razu przyznaje się bez bicia, że nie stać mnie na żadne oryginalne oprogramowania teraz. W przyszłości będę na legalu, spokojnie, a na swoją obronę mam tylko to, że nigdy od nikogo nie wziąłem nawet złamanego grosza za naprawy (niekiedy w warsztatach liczone w tysiącach). Do rzeczy, w tech chwili używam VCDS-a do vagów, inpa do BMW, Multiscan, do fiatów itp. oraz DDT2000 do renówek itp. Chciałem przejść na coś troszkę bardziej legalnego (choć wciąż nie do końca) bo przyznam delikatnie łechce sumienie. Myślałem nad Multidiag pro Silver rzecz w tym, że nie wiem, czy nadaje się on do czegoś, bo jak to się mówi jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Ewentualnie co byłoby lepszego w tej cenie i czy w ogóle ktoś na tym pracował i jaką ma opinie? Kończąc tę litanię dzięki wielkie za wszelką pomoc i pozdrawiam.

ojek

SuperMechanior
Punktów
105
Miasto
Węgrów
A gdzie ty tu jakikolwiek legal widzisz na najbardziej ordynarnym piracie ? :d

lalek

SuperMechanior
Punktów
32
Miasto
UK
Urzekajaca historia. Ten fragment ze sumieniem wzruszyl mnie do lez i zmusil do refleksji. No i mechanik - wolontariusz, no super, scenariusz do filmu po prostu.

W cenie 600zl to chyba tylko MaxiEcu z dostepem do wybranych marek - skoro mowimy o chociaz troche sensownym legalu. Jest nawet temat na forum: MaxiEcu - porada

Do góry Bottom