• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Lunch Control a6 c5

Szczuran

Początkujący
Punktów
0
Witam mam pytanko robił ktoś z was launch Control w a6 c5 da się? , mam 2.8 quattro i chciałem z ciekawostki spróbować zrobić tylko brak mi pomysłu, wie ktoś może jak to zrobić albo ma pomysł najlepiej VCDSie jeśli się da ?

pawcar

SuperMechanior
Punktów
748
Miasto
Manchester
Bierzesz cegłę. Ciężką. Odpal fURE. Dajesz na neutral / luz. Kładziesz cegłę na pedal gazu i czekasz aż samochód sie rozgrzeje. Trochę będzie głośno, ale to nic. W pewnym momencie samochód zgaśnie. Wtedy podłączasz chiński , bo tylko te mają te opcje , kabelek vcds. Laczysz się z kanałem D3b1l i tam już będą odblokowanie ustawienią.

Milej zabawy.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2428
Miasto
PZ
Bierzesz cegłę. Ciężką. Odpal fURE. Dajesz na neutral / luz. Kładziesz cegłę na pedal gazu i czekasz aż samochód sie rozgrzeje. Trochę będzie głośno, ale to nic. W pewnym momencie samochód zgaśnie. Wtedy podłączasz chiński , bo tylko te mają te opcje , kabelek vcds. Laczysz się z kanałem D3b1l i tam już będą odblokowanie ustawienią.

Milej zabawy.
To ja przetestuje bo też mam takie ałdi

Do góry Bottom