• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Macie jakieś sposoby na "nygusa"???

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
621
Miasto
Centrum Kraju
Chłopaki ,tak jak wyżej macie sposób na to jakis? Nie wiem czy depresja mnie łapie czy co ale tak mi się nie chce w warsztacie robić że ojej.tak jak się zapale do roboty uplanuje sobie to jak tylko dojadę do warsztatu otworze drzwi i popatrzę na ten mój burdel to się mi na wejściu odechciewa co kolwiek robić,nic mnie już nie cieszy a i alkohol już przestaje pomagać .Czuję że chyba popadam w coś co później będzie mi trudno z tego wyjść ...kiedyś jak kupiłem coś co związane było z warsztatem to radocha ze dwa dni a teraz ...to nie to samo ...pogoda też dobija nie pomaga mi.

Mieliście takie stany ? Jak sobie poradzić z tym? Psychiatra ,psycholog?

nickel

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
490
Miasto
WLKP
Wymaluj wnetrze warsztatu w ładne gołe laski.Mnie to juz sie nie chce robic od duzo lat.Dobrze ze jest zawsze duzo roboty i to mobilizuje zeby jakos schodziły te graty z placu.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
621
Miasto
Centrum Kraju
Żona nie była by zadowolona :D a jeszcze gołe baby na ścianach ...właśnie na wiosnę planuje trochę w środku powykanczac ,bramę odmalować wjazdowa bo tak wszystko ustało w miejscu.zawsze mam takie wkurwienie w czasie świąt nie czuje klimatu zamiast się cieszyć i radować kolędy śpiewać to kuźwa z chęcią nachlalbym się i położył się spać..albo lepiej zasnąć i się nie obudzic.

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
999
Miasto
Koszęcin
Nic się nie przejmuj jest poniedziałek, każdy dostaje klapsa w paszczu od poniedziałku.
A tak na serio to lek asertin od psychiatry ino zero alko. Jak coś to.pisz na priv

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
621
Miasto
Centrum Kraju
Okey ale narazie leki nie...,;) jakieś takie insze sposoby

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2101
Miasto
PZ
Nic się nie przejmuj jest poniedziałek, każdy dostaje klapsa w paszczu od poniedziałku.
A tak na serio to lek asertin od psychiatry ino zero alko. Jak coś to.pisz na priv
Ja antydepresanty biorę od roku czasu, dokładnie od piździernika, wyczerpałem się jak bateryjka, ogólnie to jest bardzo fajny skuteczny lek ale z tego już raczej nie wyjdziesz jak zaczniesz brać, ja jak przestałem to czułem rozdrażnienie i złość, do tego łykam D3+K2 i magnez B6, na noc Nasen

Okey ale narazie leki nie...,;) jakieś takie insze sposoby
Zamknij warsztat i odpoczywaj

ojek

SuperMechanior
Punktów
95
Miasto
Węgrów
Kannabinoid występujący w marihuanie. W uogólnieniu są dwa najważniejsze - thc odpowiadający głównie za działanie psychoaktywne oraz cbd o działaniu głównie leczniczym

Encore

SuperMechanior
Punktów
309
Miasto
Częstochowa
polecam olejek cbd, parę kropelek pod język i człowiek od razu inaczej się czuje

ojek

SuperMechanior
Punktów
95
Miasto
Węgrów
Olejek jest super sprawą, a jeszcze lepsza produkty z nim, np kremy

ojek

SuperMechanior
Punktów
95
Miasto
Węgrów
W niektórych aptekach np, ale mnóstwo jest też sklepów po galeriach, jak również wolnostojących. Truknij w google hasło cbd to znajdziesz też dużo sklepów on-line

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2101
Miasto
PZ
W niektórych aptekach np, ale mnóstwo jest też sklepów po galeriach, jak również wolnostojących. Truknij w google hasło cbd to znajdziesz też dużo sklepów on-line
Właśnie kliknąłem w google i widzę że pełno tego w necie ale zastanawiam się czy nie lepiej jednak w aptece

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
305
Boje się takich rzeczy pół legalnych stosować. Już z dopalaczami tak było ze na półkach leżało a się syfem okazało.

dlatego preferuje taka po której nie wiem o czym był film jak go oglądałem ostatnio. Jak już palić to normalne

toomii76

toomi
Punktów
6599
Miasto
turek
Boje się takich rzeczy pół legalnych stosować

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
305
Ciekawa sytulacja. pod blokiem nie wystawiają małolaty paragonu tylko