1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Magneti marelli IAW 5NF Fiat Stilo

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika SEBA XX, 30-05 18.

1. SEBA XX

SEBA XX Uczestnik

Docenione treści:
    83
    Miasto:
    Puławy
    Ogarnia ktoś z forum te stery? Sypie błędami komunikacji CAN. Auto gasnie, losowo odpala. Podgrzanie sterownika w 95% pomaga i pali od strzala. Brak problemu z przepustnicą. Jak nie pali to brak komunikacji ecu i abs. Wyglada na zimne luty i przerwe w can. Tylko tam jest chyba bga.
    Zaczelo sie po rozrzadzie. Byc moze zbieg okolicznosci. Potem zagladal do ecu jakis kowal ale sie podobno pogorszyło.
    Dla uszczypliwych. Mialem auto godzinę i zrobiłem podstawowa diagnostyke. Z racji mojej specyficznej pracy jestem na wyjezdzie i nie mam szans ogarnac tego na miejscu. Byc moze umiejetnosci tez:)
    Trzeba by to zalatwic bezpośrednio z właścicielka auta. Czyli ogarnąc komp wysyłkowo.
    Ew. Ktos moze kogos poleci. Fachowcow jest od groma ale wolal bym oddac to w jakies pewne ręce.

Ostatnio edytowano: 30-05 18
  2. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    708
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Tylko podniesienie bga i najlepiej wymiana na stacji do bga.Wszyscy tylko dmuchaja hotem,tak potrafi każdy.
    Profi naprawa tego stera kosztuje w granicach tysiąca,a jak mam dać tysiąca to dokładam 500-600 i mam nowy sterownik z gwarancją 2 letnia i temat się sprowadza do tego że nie opłaca się ich już naprawiać a używki też w granicach 700-1000 a czasem i wiecej.

3. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    104
    Miasto:
    Szczytno
    Tak jak Daniel napisal.. powariowali z cena sterownika
    Czasem można wychaczyc za 300 zeta.
    Naprawa moim zdaniem nie opłacalna..

4. SEBA XX

SEBA XX Uczestnik

Docenione treści:
    83
    Miasto:
    Puławy
    Dzieki za sugestie. A no właśnie. Masa ludzi oferuje profi naprawe po 350zl. A potem czyta sie na necie ze pomoglo na tydzien. Bga z gory to sam jak wroce moge przelutowac. Pewnie stanie na nowym sterowniku

5. SEBA XX

SEBA XX Uczestnik

Docenione treści:
    83
    Miasto:
    Puławy
    Sterownik w końcu wyladował w firmie Vayer Electronic z Ciechanowa. Za całe 500zł został naprawiony z 8 miesięczną gwarancją. Jak z jakością pokaże życie. Póki co wszystko ok.

6. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    60
    Miasto:
    Wieś zabita dechami bez pekaesu
    A te fiaty warte naprawy sterownika? Co ogolnie w nich siada bo nie mialem kontaktu z fiatem

7. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    350
    Miasto:
    Lubliniec
    Zimne luty. Użyłem kwasu do lutowania rynien. Pomoglo ale co sie nawdychalem to moje. Reklamacji nie bylo naprawa ze 3 lata temu. W mondeo elektryczna sztange tez tym kwasem lutowalem

art234 lubi to.
  8. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    683
    Miasto:
    z charakterem
    Dobre narkotyki bierzesz...

9. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    60