1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Manometry do szczelności klimatyzacji

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika krzysied753, 15-07 20.

1. krzysied753

krzysied753 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łomża
    Witam chcę zakupić manometry do sprawdzania szczelności za pomocą azotu w układzie klimatyzacji teraz pytanie nie chce brać najtańszych za 150 zł ale też nie chcę kupować sprzętu za 1500zl jak np. "Testo 550” co polecicie ? A moze cos takiego ?

Duoyi dy517a (
    #Aliexpress 471,65 zł 23%OFF | DY517A samochód HVAC kolektor klimatyzacja R134a kolektor cyfrowy refrigacion naprawa narzędzia Tester ciśnienia próżni
    https://a.aliexpress.com/_BSobaB )

Autool lm120. (
    #Aliexpress 482,01 zł 28%OFF | AUTOOL LM120 + wakuometr cyfrowy kolektor klimatyzacji do chłodzenia HVAC próżniowe urządzenie do pomiaru temperatury PK Testo
    https://a.aliexpress.com/_BPxFcT )

2. mmultykin

mmultykin Początkujący

Docenione treści:
    6
    Mam autoola. Nie jest zbyt dokładny, ale do samego azotu starczy. Praca jest przyjemniejsza niż na analogowych

3. krzysied753

krzysied753 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łomża
    Przyjemniejsza tzn ?

4. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    987
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Do azotu uzywam dwoch manometrow pojedynczych HP na porty LP i HP oraz trojnika.

5. mmultykin

mmultykin Początkujący

Docenione treści:
    6
    Cyfrowe manometry wyświetlają cisnienie w setkach po przecinku. Spadek ciśnienia jest widoczny już po krótkiej chwili od wyrównania

6. krzysied753

krzysied753 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łomża
    Czyli do sprawdzania jaki konkretnie zestaw polecacie

7. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    987
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Chińska belke z wkreconymi manometrami value.

8. Serwisant_DDZ

Serwisant_DDZ Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Ja od jakiś 3 miesięcy używam Autool LM120 i jestem zadowolony. Wydaje mi się że jakość jest odpowiednia w porównaniu do ceny. Praca jest dużo przyjemniejsza niż na analogowych zegarach.

9. hades500

hades500 Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Jak chcesz to przemyśl temat z testo 549i. Ja zamówiłem dopiero będę miał w poniedziałek. Urządzenie z wysokiej półki które łączy się z smartfonem i widzisz pomiar w setkach bara.Przemyśl temat.