1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mazda 2 2004 1.4 diesel 50 kw

Dyskusja w 'Pozostałe' rozpoczęta przez użytkownika Vicia, 17-05 19.

1. Vicia

Vicia Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Centrum Kraju
    Witam was panowie.poszukuje linki od zmiany biegów(to jest ta odpowiedzialna za wsteczny)
    Oblecialem wszystko po kolei we wsi na obrzezach i w okolicy.kazdy ino ręce rozklada i oczy ku niebu wznosi.No i niema nigdzie.
    A podpasiła by mi używka.jeszcze na allegro poszukam tylko czy dotejj dwójki mazdy podeszla by od innego modelu?
    Ostatecznie zakuje ją od nowa,usterka jest taka ze wyrwala sie z zakuciA.
    Pytanie jeszcze do aku. Jak go rozłącze to nie zresetuje mi sie radio?nie mam kodu a akumulator z podstawa trza bedzie wymontowac do lepszego dojscia do grodzi.

Prosze pięknie o wspacie i Pomoc oraz o zdrowie bym to kuźwa ogarnął w razie szybk0:)
    Pozdrawiam i weekendu zycze bo ja i tak będę w warsztacie siedzial ło i taki weekend ;)ale piewko bedzie .bedzie....

2. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 156
    Miasto:
    łódź
    nie wiem czy od forda fiesty czasem nie pasuje ;) sprzegło do benzyny to samo skrzynia ta sama wiec czy linka bedzie taka sama ?

Vicia lubi to.
  3. Vicia

Vicia Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Centrum Kraju
    Czesc pawel dziekuje za zainteresowanie tematem ....
    Tak moze byc bo to tez niby bylo na tej samej plycie podlogowej.
    W arpolu po nunerze vin cos tam wynalezli bagatella 400.500 zl...ale taka cena nie wchodzi w gre .
    . Na alle drogo znalazlem za 150 zl komplet oby dwie ale mi potrza tylko jedna chyba ze ... trzymac i cierpliwie czekac jak ta druga je..nie;) i wtedy vicia ma vicia zrobi.
    Szukam od fiesty.

4. Radmor

Radmor Uczestnik

Docenione treści:
    75
    ....jak czytam posty ....to sobie myślę że Vicia ma cały czas dobry humor ....a przynajmniej nie jesteś ponurakiem :):p !

5. Vicia

Vicia Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Centrum Kraju
    A no... całe życie płakać...ileż można...i tak bieda i tak to chociaz smiejmy sie...

Juz melduję ze od fiesty by podlazla od mk6...ale jeszcze bede walczyl.

6. Vicia

Vicia Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Centrum Kraju
    A no... całe życie płakać...ileż można...i tak bieda i tak to chociaz smiejmy sie...

Zawiesil sie ....??

7. Vicia

Vicia Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Centrum Kraju

8. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 156
    Miasto:
    łódź
    Kto się zawiesił hihihi